Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

22 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma ona mozda jeste carica ali tekst je sranje jbga...

I koje songove je napravila? Pod napravila mislim komponovala?

Odlican intervju. Dosta seljane vise. Nema prolaza za narodnjake. Necemo da pobedi narodna muzika... Bravo Janjo

 

2-3 songa najmanje je napravila, glavna tema sa kojom se zavrsilo nekoliko epizoda (pocev od prve) je potpuno super...

 

 

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Odlican intervju. Dosta seljane vise. Nema prolaza za narodnjake. Necemo da pobedi narodna muzika... Bravo Janjo

 

2-3 songa najmanje je napravila, glavna tema sa kojom se zavrsilo nekoliko epizoda (pocev od prve) je potpuno super...

 

 

Ok nisam primetio bas, voleo bih da poslusam to negde na gomili...A da ne trazim i "premotavam" seriju...

Ne kazem da su njeni odgovori sranje nego tekst...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ok nisam primetio bas, voleo bih da poslusam to negde na gomili...A da ne trazim i "premotavam" seriju...

Ne kazem da su njeni odgovori sranje nego tekst...

Valjda ce da izadje soundtrack...

 

Na odgovore sam mislio, ql :thumbsup:

 

Ne znam, meni je super serija i simpaticni su mladi ljudi i meni su bas simpaticne (i pametne) ove devojke koje glume (neko je pominjao ribe)...dramaturgija, muzika,  slike Bgd-a... odlican presek stanja i mladi ljudi kakve bih vise voleo da vidim u Bgd i Srbiji

Link to comment
2 minutes ago, mozzer said:

Valjda ce da izadje soundtrack...

 

Na odgovore sam mislio, ql :thumbsup:

 

Ne znam, meni je super serija i simpaticni su mladi ljudi i meni su bas simpaticne (i pametne) ove devojke koje glume (neko je pominjao ribe)...dramaturgija, muzika,  slike Bgd-a... odlican presek stanja i mladi ljudi kakve bih vise voleo da vidim u Bgd i Srbiji

Ma da ...Meni je tu ona poslovica:

Dobar konj ima hiljadu mana, los samo jednu - da je los...

Link to comment
7 minutes ago, mozzer said:

Pa dobro, zna sta hoce u zivotu, realna je, ok malo isfolirana... a i simpaticna je, zagrebacki fazon

Mislio sam na glumu, lik ko lik ima opravdanje.Ova mi totalno bleda....

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...