Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

znaci ambasadorka je hilarious. a toliko me podseca na mene kada radim sa istim ljudima i moj nacin komunikacije :laugh: ne vadi shit and fucking iz usta ...samo cekam kada ce da kaze “i don’t give a flying fuck” :rolf:

 

 

i volela bih da vidim robertu u akciji, ne mogu ovako da je gledam, teska kazna. ona je jedna od retkih zenskih junaka koji su bas da ih uvek imas pored sebe. bas mi je super draga kada je u akciji. 

 

koji engleski akcent belteri koriste? poznato mi zvuci ali ne mogu da se setim/lociram

Link to comment

kad ce sledeca sezona?

 

Spoiler

ispade naomi naj riba galaksija kad ima dva najbolja frajera pored sebe..amos je vise moj fazon m, jak, jednostavan, ne laze...holden vrat ko ptić ima. 

 

al kako mogu da nas ostave onako na kraju?!? po ke ca sad da ceka sledecu sezonu

 

Link to comment
47 minutes ago, mustang said:

kad ce sledeca sezona?

 

  Reveal hidden contents

ispade naomi naj riba galaksija kad ima dva najbolja frajera pored sebe..amos je vise moj fazon m, jak, jednostavan, ne laze...holden vrat ko ptić ima. 

 

al kako mogu da nas ostave onako na kraju?!? po ke ca sad da ceka sledecu sezonu

 

Već si odgledala?

Meni ostale još tri. Valjda ću stići večeras da završim.

 

Link to comment

Ja ne znam na cemu ste vas dve. Licno, ispizdeo sam. Ovo je nakatastrofalnija sezona do sada, najstatisticnija, najdosadnija, skoro bez radnje, bez akcije, predvidljiva do bola. Sto je najgore (zapravo, najbolje!!!), uporedo sam sa njom binzdovao Galaktiku, i gle, pre sam odgledao 4 sezone Galaktike nego ovih jebeno dosadnih 10 jadnih epizodica Ekspansa...

 

Otuzno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...