Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Jesu Blues slabiji nego pre par godina, no valjda im se vraca za stalna ispadanja od Blackhawksa. Meni ne smeta da oni uzmu. Moj najbolji drugar navija za sve ekipe iz Bostona, pa sam ja obicno protiv njih (Red Soxi su izuzetak).:D

Link to comment
  • 3 months later...

 

Philadelphia i Chicago odigrase dobar mec u Ceskoj. Zato su moji Pingvini nocas razocarali totalno. Solidna nemoc u 5 na 5 situacijama i neubedljiva PP realizacija.

Link to comment

pocelo je pocelo

 

prvo pitanje je kako ce LIghtnings da zaseru u ovogodisnjem playoffu. uz njih, glavni favoriti bi mogli biti Toronto i Colorado koju su sa Kadrijem i Burakovskym dobili drugi napad(prvi je prosle godine bio verovatno i najbolji u ligi). mozda jos Vegas. to mi nekako izgleda kao top 4 tima.... 

Link to comment

Hurricanesi u b2b tekmama prvo vrate 0-2 u Washingtonu i dobiju u produzetku, a onda vrate 1-3 kuci protiv Lightninga i dobiju u produzetku... Tampu su outhitovali 43-13 :o

 

ozbiljan tim bome.

Link to comment

Izdominirali su protiv Tampe totalno. Pokupili su par dobrih igraca, Haula-Vegas na primer. Nino Niederreiter je dosao polovinom prosle sezone iz Minnesote i eksplodirao je kod njih, jako koristan igrac. Mrazek je imao izuzetnu proslu sezonu, no ja verujem da ce on to tesko ponoviti. Sinoc nije bio previse siguran, no Carolina je bila toliko bolja u polju, da to i nije bilo mnogo bitno.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Boston ok, no na Zapadu ima bar deset timova koji ne bi bili iznenadjenje kao finalisti. Colorado ima sjajan napad, no odbrana im nije nista specijano, plus su golmani meh za moje standarde. Bruinsi bez Bergerona nisu isti tim, a ni Rask nije bio na golu.

Moji Pingvini za sada fino prolaze kroz period sa mnostvom povredjenih igraca. Popularni "Dzeri" je vezao dva shutouta, nocas manje-vise lagana pobeda u Detroitu.

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Boston ok, no na Zapadu ima bar deset timova koji ne bi bili iznenadjenje kao finalisti. Colorado ima sjajan napad, no odbrana im nije nista specijano, plus su golmani meh za moje standarde. Bruinsi bez Bergerona nisu isti tim, a ni Rask nije bio na golu.

Moji Pingvini za sada fino prolaze kroz period sa mnostvom povredjenih igraca. Popularni "Dzeri" je vezao dva shutouta, nocas manje-vise lagana pobeda u Detroitu.

Promeni “moji pingvini” u “moj kolorado” i dobijaš ono što ja mislim. Svaku utakmicu se neko povredi, juče golman i Makar. Kad smo kod ovog drugog, mali je fenomenalan. Kad su Landenskog, Rantanen, Burakovski, Kadri i Johnson bili povredjeni, lokalne novine su pisale “sve je ok dok imamo MacKinnona i Makara”. A Makar ruki, ima samo 20 godina...

 

E da, moj favorit za finale zapada je Finiks-Kolorado. Imaju čvrstu odbranu i loš napad, skroz drugačije od Kolorada.

Edited by ObiW
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...