Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Nemam pojma o kojoj situaciji pricas, ali vreme za igru tece odmah cim prvi, bilo koji, igrac ima bilo kakav kontakt sa loptom. Vreme za napad tece tek kad se uzme posed.

E to me zanimalo. Poslednja situacija na mecu je u pitanju.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogu i tebe da pitam posto vidim da znas...

 

Kako bi mi, obična publika uopšte znali šta su radili ? Prema onome što prenose salate sa drugih foruma, sve što je ušlo u klub je iskorišćeno za gašenje vatra i dugova. Zaposleni nisu dugo primili plate, duguje se na sve strane. Sa menadžerima su se opet uspostavile kakve takve veze.

 

A da li ja ova uprava kriva što imamo neki mizeran broj igrača u mladim reprezentacijama i što nema ko da se gura ? Na osnovu čega da se dovede talentovan klinac, kod trenera početnika i bez para ?

Link to comment

Ja sam stvarno skapirao da je debeli brana koja razdvaja klub i velike sponzore i cim se ona srusi da ce sve da potece... Znaci sada pored finansijskih problema imamo i problem sto talentovani igraci ne zele da idu kod dunstera na klupi?

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

otkud to da je trener dunster ? ja sam napisao da je početnik i da je logično da talentovani igrači neće da rizikuju sa klubom koji je izuzetno nestabilan. a nestabilan je zbog Duleta i PSD-a.

Link to comment

Pa zato sto te interesuje sta rade i koliko ulazu..

 

Potpuno je logično da navijače zanima šta radi uprava i koliko ulaže

Edited by theanswer
Link to comment

otkud to da je trener dunster ? ja sam napisao da je početnik i da je logično da talentovani igrači neće da rizikuju sa klubom koji je izuzetno nestabilan. a nestabilan je zbog Duleta i PSD-a.

Igraci nece da dodju, jer im niko ne garantuje da ce klub funkcionisati za dve godine. Oni ne vide da ova uprava radi dobro, da su nasli sponzore, ili bar dobrog trenera.

Inace, najveci dug je nastao kad Danilovic nije bio predsednik, a najvise se duguje igracima koje u klub nije doveo Vujosevic. Kakvi god da su, za vreme njih dvojice je 15 godina budzet bio dobar, igraci kvalitetni, a Partizan u vrhu. A sad kad su dosli ovi sposobni™, cak i uz nasledjenog sponzora ne mogu da namaknu vise od 300k, da bi se sa Tajfunom i Sutjeskom borili da pobegnu sa dna tabele.

Link to comment

Igraci nece da dodju, jer im niko ne garantuje da ce klub funkcionisati za dve godine. Oni ne vide da ova uprava radi dobro, da su nasli sponzore, ili bar dobrog trenera.

Inace, najveci dug je nastao kad Danilovic nije bio predsednik, a najvise se duguje igracima koje u klub nije doveo Vujosevic. Kakvi god da su, za vreme njih dvojice je 15 godina budzet bio dobar, igraci kvalitetni, a Partizan u vrhu. A sad kad su dosli ovi sposobni™, cak i uz nasledjenog sponzora ne mogu da namaknu vise od 300k, da bi se sa Tajfunom i Sutjeskom borili da pobegnu sa dna tabele.

 

Da, toliko je bio dobar da se posle svake sezone dugovalo igracima. Nekima od pre 2010. jos uvek. Sam Danilovic je vise puta ponavljao da smo imali samo projektovane, ali ne i obezbedjene budzete. I na kraju dodjosmo do 5 miliona duga, koji bi bio mnogo veci da gomila igraca nije usput oprastala..

 

Svaka cast kako su sposobno vodili finansije..

Link to comment

Jeste, posle svake od 15 uspesnih sezona se dugovalo igarcima, pa se posle 15 uspesnih sezona doslo do duga od 5 miliona, od cega se 2 miliona duguje banci kod koje su se neki sposobni™ ljudi zaduzili.

Ovi ako nastave ovim tempom ce za 15 godina smanjiti dug na 4.5 miliona i dva puta ce ucestvovati u plej ofu druge ABA lige (ako bude plej of sa 8 ekipa).

Link to comment

otkud to da je trener dunster ? ja sam napisao da je početnik i da je logično da talentovani igrači neće da rizikuju sa klubom koji je izuzetno nestabilan. a nestabilan je zbog Duleta i PSD-a.

Odlicni rezultati i pune dvorane, obicno klubu daju stabilnost..., kod nas je jos potrebno da imas i politicku podrsku za. ozbiljnije sponzore. Njih dvojica su realno podbacili samo u ovom trecem, ali je i diskutabilno koliko je to samo od njih zavisilo.

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Hoćeš da kažeš da je Danilović bio uspešan jer je vukao dug banci 15 godina?

Ako se uporedi sa ostalim institucijama™ iz regiona(Cibona,Olimpija,Zadar,Bosna,Split,Zvezda originalna)... I takmicaraki i finansijski,vise nego uspesan predsednik...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Ako se uporedi sa ostalim institucijama™ iz regiona(Cibona,Olimpija,Zadar,Bosna,Split,Zvezda originalna)... I takmicaraki i finansijski,vise nego uspesan predsednik...

 

Upravo tako. Tih 5 miliona duga je godisnji budzet nekih klubova u ABA ligi. A sam dug je cist, jer se duguje bankama, drzavi i igracima, za razliku od onih transparentnih™ klubova koji su dugovali fantomskim preduzecima iz Luksemburga, onim iz Srbije bez kancelarija i zaposlenih i slicnim.

A realno, uspeh je nesledjeni kredit od 1.5 miliona evra ne placati 10 godina, pa ga onda reprogramirati na "samo" 2 miliona evra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...