Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Ne pricam dzabe, i muzicar s harmoniku se ukljucuje u vreme rucka, mislim ostavlja utisak...  :lolol: Ovi moji gostujuci iz provinciju bili odusevljeni... Uz to uzmimo u obzir i blizinu nama dragog sportskog objekta u parku...

Znam gazdu, ako je jos uvek on poslovodja, pa mozda sredim i za neku pevaljku  :D

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa Rumpel se nekako namece sa elokvenciju, jebem li ga sad... Jos kad bi izveo u Jastrebac, juce sam malo sedeo, lepa bastica Boga mi...  :s_d:

Em me izkeca em u kafanu da vodim, ovo ga pa nema nigde ...

Link to comment

Aj što je isptavno napisao, nego ga je i Rumpi i razumeo ;)

I ja ga shvatih s razumevanjem  :cool:  

 

Nego, kako ga cenite, ko ce gi dava sutra?

Link to comment

Ko god, samo da je bar za jedan više od nji'..... Valjda neće Borjan na oproštaju da kapitulira. Da se to ne desi...trebalo bi ovi naši iz veznog reda da paze na našu odbranu, posebno na Ćuluma jer je Borjanov imenjak opasniji po naš gol od Oditu...

Link to comment

Ред је да се капитен макар једном упише ове сезоне. Могао би и Роћко неки да тури. Све у свему једно три разлике за нас. :cool:

Link to comment

Em me izkeca em u kafanu da vodim, ovo ga pa nema nigde ...

Nema loso... ti u kafanu, Radnicki da gi izkeca...sutra, iz keca u kec... ;)

 

Nego, kako ga cenite, ko ce gi dava sutra?

Mogo bi Aca, red bi bio. Jedva cekam taj informator da vidim...

Link to comment

Posto sam celu sezonu zagadjivao sa kladionicari, da ga opravim onda i za kraj     2.75   1.80   5.20

Interesanto je sta nudi William Hill    3.50   1.80   3.50  

 

Nadam se da ce vas biti u velikom broju da pozdravite ove momke koji nam vratise osmeh na lice i veru u fudbal.

 

Do svitanije 

Sada se to popelo već na 3,90 Mozzart i 4,00 pa i preko "zapadnjaci"...Meni je interesantna kvota na Borac - Partizan za tip "2" i pobedu Partizana je kvota 4,60. Šta mislite da li bi iz FKP više voleli da idu dva puta sledeće sezone do Čačka ili do Dušanovca ? 

Znamo se...i ko namešta i koiga nameštaju... ;)

Link to comment

Sada se to popelo već na 3,90 Mozzart i 4,00 pa i preko "zapadnjaci"...Meni je interesantna kvota na Borac - Partizan za tip "2" i pobedu Partizana je kvota 4,60. Šta mislite da li bi iz FKP više voleli da idu dva puta sledeće sezone do Čačka ili do Dušanovca ? 

Znamo se...i ko namešta i koiga nameštaju... ;)

Ma mi znamo, nego nema ga nesto Kronos otkad je osvojio titulu...  :unsure:

Link to comment

Ma mi znamo, nego nema ga nesto Kronos otkad je osvojio titulu... :unsure:

Njemu je bilo ineresantno da nam dokaže da je i ova titula, kao i prethodne....nikad regularnija i poštenija :D
Link to comment

На крају 9. место. С обзиром где смо били на полусезони, мислим да смо сви задовољни на крају. Сада да видимо на чему смо што се тиче играчког кадра, ко одлази ко долази, шта, како, где ћемо на припреме...

http://www.webtv.rs/play/78334/jsl-201415-30kolo-radnicki-n---vozdovac-0:0

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...