Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzeh danas u prodavnici na O.vencu repliku belog dresa. Sve je isto koliko vidim sem sto nema oznaku NAAI. Malko su izgleda omanuli s brojevi, nije to za pivski stomaci.. :-D Najveci broj mu dodje otprilike ko L.. Ali za tu cenu je sasvim ok dres.

Link to comment

Moam da kažem i to. a info je iz prve ruke, da je ostalo po prodavnicama još po 5-6 komada i za sutra još 20-ak komada...a mnogi ljudi zovu, interesuju se....rezervišu...

 

Kako ti se inače čini odnos cena-kvalitet...?

Link to comment

Moam da kažem i to. a info je iz prve ruke, da je ostalo po prodavnicama još po 5-6 komada i za sutra još 20-ak komada...a mnogi ljudi zovu, interesuju se....rezervišu...

 

Kako ti se inače čini odnos cena-kvalitet...?

Cini mi se dobro. Bas ga uporedjujem sa crvenim Legea dresom iz 2013... Bolji je. Sad imam taj crveni Legea i ovaj beli. A da si me pitao za beli dres umesto crvenog do pre pojave ovog aktuelnog bio bi protiv... Tako da.....

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ček da se završi ova...pa kontaktiraj moda da ti kaže kakva je praksa ovde...a polako spremaj uvod...ja imam slike kolko 'oćeš...i ete ti...

Link to comment

Ko ce ovde silji plajvaz za otvaranje teme za novu sezonu? Rumpel?  :naughty:

Pa Rumpel se nekako namece sa elokvenciju, jebem li ga sad... Jos kad bi izveo u Jastrebac, juce sam malo sedeo, lepa bastica Boga mi...  :s_d:

Link to comment

Ova crvena baš i nije "autentična crvena"...a po meni, logo znak je trebao da bude malo "bledji"...

Meni je najbolji crveni nas dres onaj jarko crveni, tipa Adidas iz drugoligaske sezone 2012/2013... 

Link to comment

Ček da se završi ova...pa kontaktiraj moda da ti kaže kakva je praksa ovde...a polako spremaj uvod...ja imam slike kolko 'oćeš...i ete ti...

Kolko vidim FKP i FKCZ otvaraju posebne teme za svaku sezonu, ne vidim sto to nebi i nama bilo dozvoljeno s obzirom na broj postova. Mogu i ja nije problem, al nek okusa srecu sad neko drugi, Rumpel mi se cini najadekvatniji.  ;)

 

Pa Rumpel se nekako namece sa elokvenciju, jebem li ga sad... Jos kad bi izveo u Jastrebac, juce sam malo sedeo, lepa bastica Boga mi...  :s_d:

Ne mogu da se ne slozim sa tobom  :D

Link to comment

Kolko vidim FKP i FKCZ otvaraju posebne teme za svaku sezonu, ne vidim sto to nebi i nama bilo dozvoljeno s obzirom na broj postova. Mogu i ja nije problem, al nek okusa srecu sad neko drugi, Rumpel mi se cini najadekvatniji.  ;)

 

Ne mogu da se ne slozim sa tobom  :D

Ne pricam dzabe, i muzicar s harmoniku se ukljucuje u vreme rucka, mislim ostavlja utisak...  :lolol: Ovi moji gostujuci iz provinciju bili odusevljeni... Uz to uzmimo u obzir i blizinu nama dragog sportskog objekta u parku...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...