Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iz nekog meni nepoznatoga razloga, vec drugi put vidjam Verta na LF, a otkada ga znam, vazda je igrao RF.

 

edit: Cak i brutalnije no Rojalsi od sinoc. :fantom:

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Prvi sweep u sezoni.Pobeda ostvarena tijekom psihoticne gornje polovine 8. ininga.Storen zakiva (  one, two, three )!

 

 

Nemoj. Cuce te freak. :D

 

Ma, sta reci o ljubitelju bejzbola koji samo visi po tom nekom topiku u vezi tog nekog tenisa. :P

Link to comment

Ja sam zadovoljan, ako se odrzimo oko 50%. Napad nas muci, no to i nije neka novost.

Cubsi i dalje imaju prostora za napredak. Rotacija moze bolje, Lester se tek zagreva, Niste skoro imali ovako dinamican lineup. Bryant je trebao malo vremena za prilagodjavanje i sada vec pocinje da opravdava veliki hype. Ko bi rekao da vam je poslednja playoff serija, bila jos ona protiv Dodgersa 2008.(ala vreme leti).

 

Za sada nas dobijate lagano, videcemo do kraja. ^_^

Link to comment

rotacija mora bolje. Lester se evidentno popravlja, mada i dalje mislim da nije ace materijal. Arrieta je odlican, Hammel je nekako.... wildcard. ako mu radi sinker, izdominira, ako mu ne radi, moze biti gadno. ali problem je sto se tu zavrsava nasa rotacija. Hendricks jednostavno nije mlb materijal, a Wood je qq meni majko moja mila.

no, ja sam i pred pocetak sezone napisao da imamo uzasnu rotaciju, tako da treba sesti, gledati battere i uzivati :D

Link to comment

ovaj put je trebalo 11 :lol:

a zamisli kolko nam je jadan pitching, kada nam vas batting, za koji ti kukas, uvali 10 runova :isuse: mislim, pustili smo 7-1 i 10-5 jbt, ni samom mi nije jasno kako smo dobili

Link to comment

Ih sta kukate tu, uzmite da gletade Philliese da vidite sta su muke. Doduse ne znam sta nam bi ova 3-4 dana, nisu vise najgori od sve dece. Brat Chase udara najgore u ligi sa .124. Takva legenda na sta je spao. Preti da pomuti slavu nasem 125-milionskom coveku. Ajde da navedem i jednu pozitivnu stvar - Freddy Galvis.

Link to comment

Ih sta kukate tu, uzmite da gletade Philliese da vidite sta su muke. Doduse ne znam sta nam bi ova 3-4 dana, nisu vise najgori od sve dece. Brat Chase udara najgore u ligi sa .124. Takva legenda na sta je spao. Preti da pomuti slavu nasem 125-milionskom coveku. Ajde da navedem i jednu pozitivnu stvar - Freddy Galvis.

ti Cubs fanu govoris sta su muke?! jesi pijan jebote? :D

Link to comment

juce smo dobili tako sto se lik okliznuo dok je pokusavao da uhvati rutinski fly ball... danas smo dobili tako sto smo postigli 4 runa, i to na sac fly, groung out, wild pitch i jos jedan sac fly... jbt, ovi Piratsi su gori baksuzi od nas :D nije im pomoglo ni to sto smo ubacili Schlittera u 8 :isuse: valjda ce ga vrnuti u triple A, da ga ne gledam dalje...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...