Jump to content
IGNORED

Nevolem Budmpeštu


Hamlet Strašni

Recommended Posts

18 minutes ago, James Marshall said:

Kontam da ćete u onaj glavni spa hotel u Šiofoku, auh što imam gadne uspomene na to mjesto :lolol:

Nema veze sa hotelom, više sa alkoholom

Neki Residence Hotel Balaton, ne znam da li je to taj. Deluje pristojno na slikama, videćemo uživo (nadam se). Biće valjda i alkohola, ali umereno :)

Link to comment
  • 5 months later...

Da li je neko skoro bio u Budimpesti? Da li je i dalje moguce parkirati za dzabe na Trgu heroja? Po onome sto vidim preko google mapsa, izgleda da su napravili neke podzemne garaze.

 

Da li negde u blizini centra ima dzabe parking?

Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

Nema, samo na obodu grada.

 

Na trgu heroja su izgradili neko cudo od muzeja, vredi posetiti. Nema vise parkinga.

Etnografski, nije na Trgu Heroja već pored u sred Városligeta, otvoren kad smo bili na Toolu.

 

Nema parkinga na Trgu heroja odavno. Uglavnom ili garaže ili ulica pa uplaćuj sebi sate.

Link to comment
8 hours ago, napadaj said:

Gde je na aerodromu ili blizu njega najpovoljnije da se ostavi auto na deset dana?


najpovoljniji, najblizi i najbolji je Family Parking na aerodromu.

 

Link to comment
  • 1 month later...
On 4.11.2021. at 20:52, Mil@n said:

Da nemamo kojim slučajem Furunaša koji redovito posećuje Mađarsku prestonicu? Imam parče elektronike za pokupiti sa servisa

 

Određena nadoknada se podrazumeva. :evilsmile:

 

 

Aktuelno :D

Link to comment
  • 1 year later...

Volem Budimpestu.

Podsetila sam se zasto moj glas uvek dobije Budimpesta u poredjenju sa drugim gradovima npr. Bec, Prag,...
Budimpesta je jedan pitom grad, okrenut ka vodi, posebno lep u tom delu. Dunav je tu sirok bas koliko je potrebno da mostovi izgledaju najlepse moguce, i kad si u prevoznom sredstvu na mostu ili ispod njega, i kad pesacis preko njih.
Arhitektura grada je posebno uzivanje, nekako skromna Budimpesta kao da krije sve te lepote.
Iako nisam ljubitelj,  uvek  prija i gulas, i strudla. Ponuda Sedi, opusti se :), posebno u Budimu, je visok nivo. Svako mesto kao da ima vlasnika koji brine o detaljima. Nasi ugostitelji bi mogli malo na edukaciju.
 

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...