Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

5 hours ago, djordje geprat said:

izgleda da samo ja gledam slabo gledane. ili, davno odgledane.

ja samo takve i gledam, stare američke kad nisu imali pametne telefone, i još više volim kad nisu na engleskom, renoar, profilaž, tandem...

jedna italijanska mi je super legla letos, masantonio, lik koji pomaže policiji u pronalaženju nestalih. a sve se događa u đenovi i lepo je prikazan grad. svaka epizoda se završava uvek istom pesmom u kojoj ne znam o čemu se radi ali sadrži sve najlepše reči na italijanskom i drži me kraja špice prikovanu za televizor :)

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • 4 weeks later...
45 minutes ago, djordje geprat said:

počeo sam da pratim "killing eve". posle prve dve epizode deluje mi vrlo dobro. ukupno ih je 3 x 8

Ne bih da mračim ali poslije prve sezone osjetno padne. Zapravo su prvih 4-5 epizoda prve sezone ubjedljivo najbolje. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

da. odgledali smo prvu sezonu i, u pravu si. mrsomuđenje u poslednjoj seriji sa krajem da može da se tera dalje. dovoljna je bila ova sezona.

 

preporučena mi je "patria". ja sam, pak, preporučiocu predložio da se potrudi  da pogleda "ognjeni grm" koji nije krimi ali je vredan gledanja.

Link to comment
6 hours ago, djordje geprat said:

da. odgledali smo prvu sezonu i, u pravu si. mrsomuđenje u poslednjoj seriji sa krajem da može da se tera dalje. dovoljna je bila ova sezona.

 

preporučena mi je "patria". ja sam, pak, preporučiocu predložio da se potrudi  da pogleda "ognjeni grm" koji nije krimi ali je vredan gledanja.

Patria je umjetnost. Dokumentarna vrijednost o jednom vremenu i prostoru, sjajna sociološko-politička studija i vrhunska drama iznesena preko sjajno napisanih likova. Meni u top 5 serija u posljednjih nekoliko godina. Stara škola vrhunskog građenja i pričanja priče, ali, upozoravam, vrlo teške priče.

  • +1 3
Link to comment

odgledao. izvanredno. gledao sam i film, dosta davno. nije mi legao. i zbog dajane kiton a i što ipak to mora detaljnije. baš kao i kod "tinker, taylor........" serija je neuporedivo bolja od filma.

 

preporuka za seriju. velika.

Link to comment
  • 4 weeks later...
EKSKLUZIVNA SVETSKA PREMIJERA 25. 1.
 
Premijera sjajne britanske policijske serije "Noćni pozivi" (The Responder) stiže 25. januara na Pickbox NOW, i to svega nekoliko sati nakon što će je BBC predstaviti u svojoj onlajn videoteci! Budi među prvima koji će gledati svih šest epizoda s holivudskom zvezdom Martinom Frimanom!
 
 
 
 
 
Svi znamo da ce @djordje geprat  to odgledati cim se pojavi :D
Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 27.1.2022. at 18:11, Arkadija said:

Odgledala 3 epizode The Responder. Mračno i teško.

ja nisam mogao ni prvu da završim ... nekako mi teško ide, a konstatno imam taj osećaj nesreće koja samo što se nije desila. Osim što je mračna i teška, da li je vredna gledanja ? Mračna i teška je i sa Mark Rufalom ona serija, pa je odlična

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...