Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

Kupujte jednu po jednu kartu (ili po 2-3). Cene će po malo rasti, al ne preterano. U svakom slučaju što pre to krenite da radite dok nisu još cene otišle.

 

Može možda i preko agencije, ali što bi povećavali troškove za njihovu uslugu.

Edited by Timmy
Link to comment

Ali onda mora da se prave novi profili kako bi se kupovalo. Ma nebitno ja sam predlozio kao soluciju a nek vide sta ce. Budzet im je mislim 5000€ da li za te pare moze da se iznajmi neki bus koji ce da vozi tu turu Jagodina-Nant-Jagodina? Sa svim uracunatim troskovima(putarine i ostalo).

Link to comment
  • 2 months later...

Da li kod aviokompanija postoji neka kompenzacija za duze kasnjenje leta, kao npr. kod vozova (imala sam to jednom u DBahn, dobih natrag pola novca od karte tog smera tokom kog se desilo kasnjenje tj strajk)?

Link to comment

Severni Kipar :)

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk.

Koliko si se zadržao, u kom mestu i kakav je opšti utisak?

Sleteo si na aerodrom Erkan? Pegasus Airlines?

Link to comment

Koliko si se zadržao, u kom mestu i kakav je opšti utisak?

Sleteo si na aerodrom Erkan? Pegasus Airlines?

Sorry, tek sad videh ovo.

 

Zurim na boarding, ali otkucacu odgovor tokom leta, pa poslati kad sletim.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Hej, izvini - onaj let je kasnio, pa sam direktno isao na sledeci. A posto je taj bio od 8 sati, dopisah jos nesto sto :)

 

Ja sam sleteo u Larnaku, gde sam nocio.

Nesto malo razgledao tu, a onda seo u bus za Nikoziju.

 

Bio u grckom delu malo i onda presao peske (Ledra ulica) na severnu stranu. Kazu da Grci prave probleme za ulazak kod njih ako se ima pecat okupiranih teritorija i daju svima parce papira na koje lupe pecat. Ja iskoristih pogodnost dva pasosa pa uzeh pecat u srpskom.

 

Razlika je ocigledna izmedju grckog i turskog dela grada, Lefkoza je (meni) bila zanimljivija, pogotovo u tom starom delu blizu granice.

 

UN bafer zona je ogradjena i ne moze da se udje. Na par mesta ograda je zicana i mogu malo da se izdaleka vide napustene zgrade.

 

Leteo sam sa Ercan-a, ali Turkish-em za Istanbul. Nemam iskustva sa Pegasus-om. Vidi na Klubu Putnika Srbije, mislim da imaju temu na forumu za njih. Moguce da ima i nekih iskustava sa (Severnog) Kipra.

 

Okacio sam nesto malo fotki ovde

 

https://m.flickr.com/#/photos/jovan_uk/sets/72157644613250484/

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Pa ovo je ludilo sa aerodromom, putnik bira da li hoće da mu stave pečat na papirić ili u pasoš :lolol: . Obavezno moram da idem, a planiram da baza bude baš na severnom delu Kipra. Fotografije su ti odlične.

Edited by halloween
Link to comment

Pa ovo je ludilo sa aerodromom, putnik bira da li hoće da mu stave pečat na papirić ili u pasoš :lolol: . Obavezno moram da idem, a planiram da baza bude baš na severnom delu Kipra. Fotografije su ti odlične.

To sa papiricem je bilo na kopnenom prelazu, ali valjda je isto na aerodromu - ja sam tamo dao pasos sa ulaznim pecatom, i dobio izlazni.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Djejmse™!

 

Onako, uopsteno....

 

Vidim preko SkyScannera karte za TAviv kraj nov/pocetak decembra, iz Peste ~120e. El Al je u pitanju (booking se nudi preko neke agencije).

Nesto sam planirao da odvojim 7-8 dana i obidjem TA, Jerusalim, Mrtvo more, Akabu, Petru i Aman. E sad, postoji par ???

 

Da li je to ok period tokom godine za taj region?

Jel ovo uobicajena cena karata za taj period? Iz Peste leti i Wizz, al ovo nije LC pa ne znam koliko mogu da osciliraju cene ako cekam. "Problem" je sto krajem avgusta letim za Pariz (i Prag, Drezden, Berlin, uz boziju volju), pa ne bih bas da trosim pare pre tog puta.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Karte mogu da, i, osciliraju iz minuta u minut. Mozda ih vec vise nema za tu cenu za te datume. Meni je licno pravilo ako vidim dobar deal da bukiram odmah.

 

Ne mogu da kazem da li je to ok cena, jer ne pratim bas cene karata za polaske odatle, koliko iz zapadne Evrope (do koje mogu da se pozicioniram jeftino).

 

Mislim da je @yolo bio nekoliko puta, pa je mozda bolje njega da pitas. Takodje, trebalo bi da bude na ovom podforumu i tema 'Izrael'.

 

Sto se tice perioda, temperature su ok za razgledanje/setanje (ne i za kupanje), ali ume da bude kisovito.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Djejmse™!

 

Onako, uopsteno....

 

Vidim preko SkyScannera karte za TAviv kraj nov/pocetak decembra, iz Peste ~120e. El Al je u pitanju (booking se nudi preko neke agencije).

Nesto sam planirao da odvojim 7-8 dana i obidjem TA, Jerusalim, Mrtvo more, Akabu, Petru i Aman. E sad, postoji par ???

 

Da li je to ok period tokom godine za taj region?

Jel ovo uobicajena cena karata za taj period? Iz Peste leti i Wizz, al ovo nije LC pa ne znam koliko mogu da osciliraju cene ako cekam. "Problem" je sto krajem avgusta letim za Pariz (i Prag, Drezden, Berlin, uz boziju volju), pa ne bih bas da trosim pare pre tog puta.

 

Nisam Dzejms, ali da se umesam.

 

Jeste LC, tj. El Al-ov LC - http://en.wikipedia.org/wiki/Up_%28airline%29

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...