Jump to content
IGNORED

Ubistvo navijača u Istanbulu


nautilus

Recommended Posts

"Cemu onda turcima spocitavanje, kad sopstvena govna ne umemo da pometemo"?

 

Upravo to.

 

MiddleClass; nemoj da zajebavaš, bio sam na toj tekmi... a šta je sa međusobnim zviždanjem i sočnim uvredama u našem dvorištu, kada se treba odati pošta minutom ćutanja. 'ajde da se ne lažemo, na istim smo stranama, samo gledamo drugačijim očima.

Link to comment
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • boshoku

    36

  • kobni zelaya

    30

  • Miralem

    25

  • harper

    17

 

Ја се надам и некој реакцији еуролиге.Јебига ипак су турци ти који огромне паре гурају у еуролигу па вероватно неће ни бити ништа, а и питам се каква казна може бити реална.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ako danas krenemo da nespocitavamo jednima ili drugima sutra ce ovo sve postati normalno. Verujem da bi ljudi ovde spocitavali i nasima da urade ovako nesto.

Šta bi ti lično i konkretno učinio da se ovako nešto desi u našoj hali(a desilo se) ili na stadionu a ti se zatekao baš u njoj?

Link to comment

Šta bi ti lično i konkretno učinio da se ovako nešto desi u našoj hali(a desilo se) ili na stadionu a ti se zatekao baš u njoj?

 

Ispostovao pokojnika minutom cutanja, sta bi drugo uradio ? Ne bih sigurno izvadio puskomitaljez i krenuo da resetam ljudski talog sa kojim u tom trenutku delim prostor.

Link to comment

Šta bi ti lično i konkretno učinio da se ovako nešto desi u našoj hali(a desilo se) ili na stadionu a ti se zatekao baš u njoj?

 

Извини што се мешам у вашу расправу,али првенствено треба учинити све да до таквих ствари не дође(туче,убиства....).

Било је свега и свачега код нас и у халама и на стадионима,само зато јер се пушта велики број идиота у спортске објекте.

Прва и основна ствар јесте да неко не може пијан и надуван да уђе и у халу и на стадион,на жалост то је у Србији редовна појава.

Edited by Блок_64
Link to comment

"Cemu onda turcima spocitavanje, kad sopstvena govna ne umemo da pometemo"?

 

Upravo to.

 

MiddleClass; nemoj da zajebavaš, bio sam na toj tekmi... a šta je sa međusobnim zviždanjem i sočnim uvredama u našem dvorištu, kada se treba odati pošta minutom ćutanja. 'ajde da se ne lažemo, na istim smo stranama, samo gledamo drugačijim očima.

Мора ли се увијек користити ограђивање на почетку сваке реченице? Је ли то није у реду рећи да се неко понаша идиотски, а да успут не додаш да и код нас има таквих идиота? Ваљда је нормално да нам се гади зло. Ова 2-3 навијача са болесним транспарентом "Ко је сљедећи?" и одређени број оних који су звиждали на минуту ћутања су оличење људског дна. Нико тиме не каже да су Турци као народ зло, нити да таквог зла нема међу Србима.

Link to comment

Šta bi ti lično i konkretno učinio da se ovako nešto desi u našoj hali(a desilo se) ili na stadionu a ti se zatekao baš u njoj?

 

Pa ja nisam u poziciji da uradim bilo sta drugo nego osudim i ne izmisljam relativizacije. Da, nasi bi uradili isto ili slicno, ali to ne znaci da sada treba da se pravimo da je sve ok.

Link to comment

Retko se upuštam u ovakav tip raspave. Ali ako govorimo o društvu mislim da je bolje prvo da čistiš svoje dvorište i da ne ostaneš imun kada se to dešava pored tebe a onda kad se to dogodi preko plota svi se pravimo Englezi. To što pišeš je utopija i to na forumima neće moći da se promeni nikakvim spočitavanjem. Već se društvo menja tamo gde najviše boli. Koga normalnog ne zaboli kada čuje onako nešto u hali? Ali 'ej toga ovde ima nenormalno mnogo, i šta ćemo sad? Da se bavimo Turcima?

Link to comment

OK, srećno vam bilo. Raspravljajte o zlim Turcima.

 

Na ovoj temi osim tebe apsolutno niko nije raspravljao ni o kakvim zlim narodima tako da realno mozes da se zakitis ovom podmetacinom, kad vec ne umes nista bolje da smislis. I hvala sto si nam otvorio oci da i kod nas ima istih takvih degenerika, pretpostavljam da smo svi u soku i neverici zbog jednog tako revolucionarnog saznanja.

Link to comment

Прва и основна ствар јесте да неко не може пијан и надуван да уђе и у халу и на стадион,на жалост то је у Србији редовна појава.

 

Ovo je sad možda za split splita, ali jebi ga. Ovo "naduvan" mislim da stvarno ne treba da se nađe ovde. Imam gomilu duvača u okolini i niko od njih nije agresivan, uglavnom, ali stvarno nikad nisam čuo da se neko naduva pa ide u sranje.

Viđao sam mnogo puta da neko nategne lozu/vinjak i onda se upusti u orgiju nasilja, ali da neko duva pa da krene da razbija glave - to se ne dešava prema mom iskustvu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...