Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Odgledao drugu sezonu Titana. Krvtijbm.

 

Prva je bila osrednja, krenula dosta jako, a onda se malo pogubila do kraja. Vrhunac nekvaliteta je bio klifhenger u poslednjoj epizodi, gde prica uopste nije razresena niti zaokruzena...

...vec je to uradjeno u prvih 20min prve epizode u drugoj sezoni. What the fuck. Bukvalno, prva epizoda ima instant kraj za negativca kog su gradili celu prethodnu sezonu, i jedno 20min prologa i uvoda za novu pricu.

 

Uglavnom, nije mi se ni prva tolko dojmila da bih gledao drugu, dao sam joj sansu samo jer sam video neke promo postere sa Deathstroke i Superboy likovima, pa kao ajd. 

 

Mnogo lose, mnogo neozbiljno, mnogo sareno, mnogo nemaju pojma gde bi kuda bi kako bi sa pricom, kao da serija ima tri pisca koja se medjusobno mrze i jedan drugog podjebavaju napisanim. Ima par dobrih scena i mozda 1-2 dosta dobre epizode, ostalo bzvz, a neke scene su bas krindzi lose, neprijatno mi bilo dok ih gledam. 

Pride je druga sezona kao soft reboot, mnogo je kontradiktorna u odnosu na prvu, ali ajd, na to sam odlucio da zazmurim, nije ni toliko bitno.

 

Losije od najboljih CW serija, bolje od najgorih, tu negde. A CW su mnogo lose.

Link to comment

Ја сам погледао једну епизоду Бетвуман. Оно је трансфер блама, изгледа аматерски до бола. Врло непријатно, немам намјеру да погледам ишта више од тога.

Link to comment
  • 3 months later...

Nadam se da ce sadrzati celu pricu, sa sve Darkseidom, kako je zamisljeno. 
Doduse, bice sklepan film pomocu stapa i kanapa, to je sigurno, supermen sa brkovima fazon.

Link to comment

Nece biti Supermena s brkovima, jer je Snajder snimio ceo film pre nego sto se povukao. Supermena s brkovima je dosnimavao Dzos Vidon naknadno.  Snajder sad samo hoce da snimi jos neke dodatne stvari da bi film bio blizi prvobitnom scenariju. 

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

oce biti uopste bojsi 2?

 

Po svim dostupnim informacijama, bice sigurno i druge sezone, a i bila bi greota da se jedna tako kul serija ne nastavi.

 

Quote

Ahead of the series premiere, on July 19, 2019, it was announced that Amazon Video had renewed the series for a second season. The eight scripts for the second season were completed by November 2019.

 

Link to comment

Не знам чему то радовање, Снајдеров рад на DCEU није био бог зна шта, а BvS је тешко смеће од филма.

 

Него дај тог Патинсона да видимо какав је Брус Вејн.

Link to comment

Meni BvS nije toliko kritičan, ubio ga glup i prekomplikovan zaplet i preiritantni Dzesi Ajzenberg. Inace ima neke zanimljive koncepte i fina vizuelna resenja, i najbolju Betmen fajt scenu ikada vidjenu na filmu.

 

A radovanje je jer sta god budemo dobili bice neuporedivo bolje od JL filma.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 22.5.2020. at 13:35, goofs said:

Meni BvS nije toliko kritičan, ubio ga glup i prekomplikovan zaplet i preiritantni Dzesi Ajzenberg. Inace ima neke zanimljive koncepte i fina vizuelna resenja, i najbolju Betmen fajt scenu ikada vidjenu na filmu.

 

A radovanje je jer sta god budemo dobili bice neuporedivo bolje od JL filma.

 

Снајдер ради одлично на пољу визуелног, тако је успио и Вочмене да направи доста добро. Али на пољу сценарија, БвС је потпуни распад. Ајзенберг је ужасан избор за Лутора, али то је и мањи проблем од, како си и сам рекао, глупог и компликованог заплета.

Лига, која би требало да се наслања на тај филм, не прати логику БвС и ликови нису направљени компатибилно.

 

Никад ми неће бити јасно како DC кида цртане филмове а на игранима не могу да дођу себи откако је Нолан завршио трилогију о Бетмену.

Link to comment
On 9.6.2020. at 14:48, Cane Vukic Prebranac said:

Никад ми неће бити јасно како DC кида цртане филмове а на игранима не могу да дођу себи откако је Нолан завршио трилогију о Бетмену.

 

Delimo apsolutno isto misljenje :)

 

On 1.6.2020. at 8:03, Бруклинский said:

krivo mi je sto su skoro svi DC filmovi snimljeni u Holivudu za mene bili ogromno razocaranje, jedino ona trilogija od Nolana je zadovoljila neka moja ocekivanja, dok na primer Marvel snima daleko bolje i zabavnije filmove, narocito Deadpool oba dela

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

The Boys, druga sezona izlazi 4. septembra, evo i trejlera, nadam se da ce biti na istom nivou kao i prva sezona :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...