March 7, 20251 yr Mene za sad fino vozi. Nadam se da će da nastavi + soundtrack za svaku pohvalu od Kejva pa do TV on Radio. Inače ove zamerke o gradonačelniku i toj prvoj sceni su zapravo kanon i važne stvari koje su se desile i u stripovima. Jedino su tu prvu scenu zarotirali , mrzi me da kucam spojler sad. Inače Fogy se profrajerisao, Kingpin se ozempikovao, jedino je DD načeo moljac...
March 19, 20251 yr U najnovijoj epizodi DDa saznajemo da Fisk gradi New York na vodi. Sve je jbno previše realistično
March 19, 20251 yr 29 minutes ago, goofs said: U najnovijoj epizodi DDa saznajemo da Fisk gradi New York na vodi. Sve je jbno previše realistično To X na vodi je postao mejnstrim svuda. Jos od Wire ako ne pre. Pri tom je u stvarnosti još gore. Dobre druge dve epizode iako je sad malo više otišlo u sudnicu. Uhvatio sam ritam da gledam na po dve i za sad super ide.
March 20, 20251 yr Ja gledam čim izađe, jer me hvata neizdrž. Moram da priznam da me ni izbliza ne radi kao original serija, i dalje sve nekako jurca na sto različitih strana, ne osećam duh Njujorka ić u seriji, a originalni DD je kidao u tome (kao i Luke Cage recimo, to mu je verovatno i najbolji aspekt cele serije).
April 17, 20251 yr Gotov Nebojša, baš nisam zadovoljan viđenim očekivao sam puno, istina, ali ovo je ni blizu toga. Ko da sam pogledao 4 sezone, a ne jednu, proleteli kroz sve, šta god da se desi dve epizode kasnije je zaboravljeno...Bijeli Tigar, Muza, sad upucaše ovoga i već u sledećoj on skače i fajta se, pitaju ga što su ga upucali on ne zna. Pa jbt. I ceo Metov zaplet hoće DD-neće DD smo već gledali, zašto opet to gledamo.Nula hemije između Meta i psihoterapeutice, Fisk i ova njegova nešto frigidno, aj to je valjda deo zapleta. Svi ostali sporedni likovi na kašičicu, nebitni ili odvaljeni od realnosi. Ona klinka Urih mi je odličan primer - koliko je ona lošija od ćala toliko je ovo lošije od original serije. Ako su morali da guraju Panišera u ovu priču da bi ona bila nešto, znaš odmah na čemu su bili originalno.Ni fajt mi se nije nešto preterano svideo, imam utisak da je bio dosta bolji na Netflixu (mada sam davno to gledao), ali ok, može da prođe.Ostaje nada da će biti bolja druga sezona, ali ovo za sada je klasičan Dizni+, premalo esencije i previše oslanjanja na neke kameo pojave.
July 9, 2025Jul 9 Supermen je zabavan. James Gunn-ovski, ali s manje krindža nego što sam očekivao. E sad, ne znam baš kako sam se osećao po pitanjuSpoilertoga što u fiktivnoj zloj istočnoevropskoj državi Boraviji predsednik jako podseća na Radovana Karadžića i svi govore srpski (ekavicu, al sa čudnim naglaskom).
July 9, 2025Jul 9 1 hour ago, Sammael said:Supermen je zabavan. James Gunn-ovski, ali s manje krindža nego što sam očekivao. E sad, ne znam baš kako sam se osećao po pitanjuSpoilertoga što u fiktivnoj zloj istočnoevropskoj državi Boraviji predsednik jako podseća na Radovana Karadžića i svi govore srpski (ekavicu, al sa čudnim naglaskom).SpoilerOdmah sam pomislio na Dodika, ali da, jbt isti Radovan, u pravu si... Meni najjače što je titlovano dok pričaju srpski...
July 20, 2025Jul 20 Supermen iznenađujuće dobar. Za početak ne shvata sebe preozbiljno ali opet uspeva da bude prilično aktuelan.Rosenbaum da prosti, ali ovo je ipak najbolji Lex Luthor.Od zamerki, rekao bi da mi fizički ovaj glumac ni po čemu ne vuče na Supermena.U svakom slučaju vrlo vredi da ga se gleda, pa čak i u bioskopu.
July 23, 2025Jul 23 Sa druge strane novi Fantastic 4 je takvo jedno bezalkoholno pivo od filma. Totalna ravna linija od početka do kraja, 0 hemije, 0 humora, skoro pa bez smisla. Kao da si pozajmio neki loš strip od ortaka pa ga sad na silu čitaš da završiš da bi mu ga vratio.Jedino što valja je retro futurizam, taj setting su 100% pogodili, sve ostalo je baš loše.
July 24, 2025Jul 24 Počnemo mi da gledamo neki Marvel. Kad mi sve nešto poznato, a ne znam radnju. Ispostavi se da smo ga već dva puta počinjali, jednom sam zaspao tokom uvodnog fajta, a drugi put sam ga toliko izhejtovao da smo ugasili film posle te scene. Ona plavuša koja glumi Irulan u Dini slaže redom njih 30 nindža kobri. Dok opet ne zaboravim, pustimo pa izrejdžujem i četvrti put.
July 24, 2025Jul 24 9 hours ago, *edited by mod said:Sa druge strane novi Fantastic 4 je takvo jedno bezalkoholno pivo od filma. Totalna ravna linija od početka do kraja, 0 hemije, 0 humora, skoro pa bez smisla. Kao da si pozajmio neki loš strip od ortaka pa ga sad na silu čitaš da završiš da bi mu ga vratio.Jedino što valja je retro futurizam, taj setting su 100% pogodili, sve ostalo je baš loše.Baš se lomim da li da idem da gledam, a nisam ljubitelj F4 likova. Vredi li retro futurizam cene karte?
July 24, 2025Jul 24 1 minute ago, Sammael said:Baš se lomim da li da idem da gledam, a nisam ljubitelj F4 likova. Vredi li retro futurizam cene karte?Ne vredi. Eventualno da sačekaš neki stream pa kod kuće.
July 24, 2025Jul 24 8 hours ago, Choda said:Meni bilo ok na premijeri, low expectations a cak nisam ni zaspo. Drugar sa kojim sam gledao jeste zaspao... :)
July 24, 2025Jul 24 3 minutes ago, *edited by mod said:Ne vredi. Eventualno da sačekaš neki stream pa kod kuće.A onda pustis samo da zakljucis da si mogao i pametnije potrositi vreme... Recimo buljiti u tacku na zidu...
Create an account or sign in to comment