Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SUPERHEROES - because we need them

Featured Replies

Mene za sad fino vozi. Nadam se da će da nastavi + soundtrack za svaku pohvalu od Kejva pa do TV on Radio.

 

Inače ove zamerke o gradonačelniku i toj prvoj sceni su zapravo kanon i važne stvari koje su se desile i u stripovima. Jedino su tu prvu scenu zarotirali , mrzi me da kucam spojler sad.

 

Inače Fogy se profrajerisao, Kingpin se ozempikovao, jedino je DD načeo moljac...

  • 2 weeks later...
  • Replies 941
  • Views 90.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Pokojni Ruxin
    Pokojni Ruxin

    the batman je za početak pravi film, što ga odmah stavlja u drugi koš u odnosu na marvelove luna-parkove (da parafraziram martija), koje ja lično i dalje rado gledam ali ne mogu se praviti da ne ispar

  • *edited by mod
    *edited by mod

    Odličan je Betmen. Jeste da nema Brus Vejna i da je pauza na pola potpuno nepotrebna ali se sve nadoknadi atmosferom i Gotamom. Čak je i negativac poprilično dobar. Definitivno je od svih Betmena ovaj

  • Ko ne gleda WandaVision... greši. Za sada je bolje od pola Marvel filmova.

Posted Images

U najnovijoj epizodi DDa saznajemo da Fisk gradi New York na vodi. Sve je jbno previše realistično

29 minutes ago, goofs said:

U najnovijoj epizodi DDa saznajemo da Fisk gradi New York na vodi. Sve je jbno previše realistično

To X na vodi je postao mejnstrim svuda. Jos od Wire ako ne pre. Pri tom je u stvarnosti još gore.

 

Dobre druge dve epizode iako je sad malo više otišlo u sudnicu. Uhvatio sam ritam da gledam na po dve i za sad super ide.

Ja gledam čim izađe, jer me hvata neizdrž. Moram da priznam da me ni izbliza ne radi kao original serija, i dalje sve nekako jurca na sto različitih strana, ne osećam duh Njujorka ić u seriji, a originalni DD je kidao u tome (kao i Luke Cage recimo, to mu je verovatno i najbolji aspekt cele serije).

  • 4 weeks later...

Gotov Nebojša, baš nisam zadovoljan viđenim sad očekivao sam puno, istina, ali ovo je ni blizu toga. Ko da sam pogledao 4 sezone, a ne jednu, proleteli kroz sve, šta god da se desi dve epizode kasnije je zaboravljeno...Bijeli Tigar, Muza, sad upucaše ovoga i već u sledećoj on skače i fajta se, pitaju ga što su ga upucali on ne zna. Pa jbt. I ceo Metov zaplet hoće DD-neće DD smo već gledali, zašto opet to gledamo.

Nula hemije između Meta i psihoterapeutice, Fisk i ova njegova nešto frigidno, aj to je valjda deo zapleta. Svi ostali sporedni likovi na kašičicu, nebitni ili odvaljeni od realnosi. Ona klinka Urih mi je odličan primer - koliko je ona lošija od ćala toliko je ovo lošije od original serije. Ako su morali da guraju Panišera u ovu priču da bi ona bila nešto, znaš odmah na čemu su bili originalno.

Ni fajt mi se nije nešto preterano svideo, imam utisak da je bio dosta bolji na Netflixu (mada sam davno to gledao), ali ok, može da prođe.

Ostaje nada da će biti bolja druga sezona, ali ovo za sada je klasičan Dizni+, premalo esencije i previše oslanjanja na neke kameo pojave.

  • 2 months later...

Supermen je zabavan. James Gunn-ovski, ali s manje krindža nego što sam očekivao. E sad, ne znam baš kako sam se osećao po pitanju

Spoiler

toga što u fiktivnoj zloj istočnoevropskoj državi Boraviji predsednik jako podseća na Radovana Karadžića i svi govore srpski (ekavicu, al sa čudnim naglaskom).

1 hour ago, Sammael said:

Supermen je zabavan. James Gunn-ovski, ali s manje krindža nego što sam očekivao. E sad, ne znam baš kako sam se osećao po pitanju

Spoiler

toga što u fiktivnoj zloj istočnoevropskoj državi Boraviji predsednik jako podseća na Radovana Karadžića i svi govore srpski (ekavicu, al sa čudnim naglaskom).

Spoiler

Odmah sam pomislio na Dodika, ali da, jbt isti Radovan, u pravu si...

Meni najjače što je titlovano dok pričaju srpski... D

  • 2 weeks later...

Supermen iznenađujuće dobar. Za početak ne shvata sebe preozbiljno ali opet uspeva da bude prilično aktuelan.

Rosenbaum da prosti, ali ovo je ipak najbolji Lex Luthor.

Od zamerki, rekao bi da mi fizički ovaj glumac ni po čemu ne vuče na Supermena.

U svakom slučaju vrlo vredi da ga se gleda, pa čak i u bioskopu.

Sa druge strane novi Fantastic 4 je takvo jedno bezalkoholno pivo od filma. Totalna ravna linija od početka do kraja, 0 hemije, 0 humora, skoro pa bez smisla. Kao da si pozajmio neki loš strip od ortaka pa ga sad na silu čitaš da završiš da bi mu ga vratio.

Jedino što valja je retro futurizam, taj setting su 100% pogodili, sve ostalo je baš loše.

Meni bilo ok na premijeri, low expectations a cak nisam ni zaspo. fantom

Počnemo mi da gledamo neki Marvel. Kad mi sve nešto poznato, a ne znam radnju. Ispostavi se da smo ga već dva puta počinjali, jednom sam zaspao tokom uvodnog fajta, a drugi put sam ga toliko izhejtovao da smo ugasili film posle te scene. Ona plavuša koja glumi Irulan u Dini slaže redom njih 30 nindža kobri.

Dok opet ne zaboravim, pustimo pa izrejdžujem i četvrti put.

9 hours ago, *edited by mod said:

Sa druge strane novi Fantastic 4 je takvo jedno bezalkoholno pivo od filma. Totalna ravna linija od početka do kraja, 0 hemije, 0 humora, skoro pa bez smisla. Kao da si pozajmio neki loš strip od ortaka pa ga sad na silu čitaš da završiš da bi mu ga vratio.

Jedino što valja je retro futurizam, taj setting su 100% pogodili, sve ostalo je baš loše.

Baš se lomim da li da idem da gledam, a nisam ljubitelj F4 likova. Vredi li retro futurizam cene karte?

1 minute ago, Sammael said:

Baš se lomim da li da idem da gledam, a nisam ljubitelj F4 likova. Vredi li retro futurizam cene karte?

Ne vredi. Eventualno da sačekaš neki stream pa kod kuće.

8 hours ago, Choda said:

Meni bilo ok na premijeri, low expectations a cak nisam ni zaspo. fantom

Drugar sa kojim sam gledao jeste zaspao... :)

3 minutes ago, *edited by mod said:

Ne vredi. Eventualno da sačekaš neki stream pa kod kuće.

A onda pustis samo da zakljucis da si mogao i pametnije potrositi vreme... Recimo buljiti u tacku na zidu...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.