Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

dardevil je odličan. Nisam još odgledao Fleša ali je ozbiljno jedna od dve najbolje serije o superherojima koju sam odgledao. 

 

iako ima dve mane - prva je što našeg junaka prebiju ko vola u kupusu kako uleti u šorku pa je druga polovina svake epizode uglavnom njegovo lečenje i stenjanje. 

a drugo, Vinsent ima malo običaj da preglumi pa ponekad ispadne ko da je pozorišni glumac. 

 

al cela atmosfera i sve ostalo sabijaju. Čak i sajdkikovi nisu iritantni. 

Link to comment

ja sam tek nedavno stigao da odgledam celu sezonu daredevila i moram priznati da sam se brzo navukao i malo zapostavio flasha.

meni se sviđa brutalnost tuča i što se ćoro napazario batina (mada bi u drugoj sezoni, sad kad ima kostim, mogao i malo da se smiri sa tim), ali mi je otkrovenje serije kingpin. isprva uopšte nisam skontao da se radi o vincentu d'onofriou. podseća me na još zajebanijeg tonija soprana.

Link to comment

dobar Erou danas, ako se zazmuri malo na ustaljene boljke

 

 

 

Izgleda da Harper ode nepovratno, a da ce Tea postati Speedy/Arsenal.

 

 

Link to comment

da, to i mene vuce na stranu gledanja filma pre finala. ali opet, nesto mi ne da.

 

 

Definitivno je sad pravi trenutak za film, tako je bilo i prošle godine sa Kapetanom Amerikom, mislim da se taj film preplitao sa nekom 16-17om epizodom. U jednoj od kasnijih neko kaže "Captain America defeated the Hydra at Triskelion", mislim, to je opasan spojler za nekoga ko nije gledao film.

 

 

 

:D

 

 

 

I ja sam za gledanje filma pre finala ali bojim se da necu izdrzati. Doduse, malo sam pustila da mi se nakupi epizoda pa da gledam po 3 u cugu, ostale mi jos 18/19/20.

Link to comment

Btw, u sredu izlazi dupla epizoda Agenata, dakle finale finala, nema cekanja jos nedelju dana.

 

videh na fb stranici da je dvosatno finale, to cu posebno da gledam... samo da nadoknadim do 20. epizode za pocetak... a film cu cim se pojavi na kioscima posto nisam sigurna da cu potegnuti do bioskopa

Link to comment

Flash all the way! Iako mi se Daredevil svidja, ipak nemam dilemu koja je najjaca superherojska serija (osim sto nisam gledao Agente, i jedne i drugu :P )

 

Inace, sutra je finale Arrowa, a Flasha sledece nedelje. 

Link to comment

Odlično je finale Agenata! Em se konačno pojavio Mr. Hyde, em je završeno u vrlo mračnom tonu i sa klifhengerom. U celini, druga sezona je jako dobra, daleko, neuporedivo bolja od prve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...