Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Nego, poslednjih meseci sam krčkao natenane Batman: The Animated Series iz '92. Tada iz očiglednih razloga nisam mogao da gledam, a godinama posle mi je to stajalo na nekom spisku, pa sam prošle godine (pretprošle? pre dve? tri?) našao full seriju da dobro izgleda i lagano gledao i uživao u te četiri briljantne sezone. Mislim da je to jedan od najboljih Betmena ikad uopšte.

 

https://www.youtube.com/watch?v=A71i0a5x-qA

 

Sad ću da skinem i Batman Beyond pa lagano da uživam.

 

Dajte još neke preporuke za slično, jer sam poprilično slab sa animacijama, da ne kažem nepostojeći.

 

 

 

Pa pre svega bi trebalo da pogledaš http://www.imdb.com/title/tt0275137/?ref_=nm_knf_t2 pogotvo kad si završio sa B:AS, a možda čak i pre Batman Beyond.

Sigurno će ti se svideti Justice League isto koliko i Batman:Animated Series, a četvrta i peta sezona se lepo nadovezuju na Batman Beyond mitologiju.

 

Van toga u formi filma imaš hiljadu verzija Batmana, JL, neke se nadovezuju na B:AS, neke na stari JL neke na Nolanovog Betmena a neke prave novu postavku JL drugačiju od serije, to su najčešće filmovi napravljeni od 2006. pa nadalje.

 

Moja neka preporuka je npr: http://www.imdb.com/title/tt1117563/?ref_=nm_flmg_act_27

 

ali nećeš ni pogrešiti ako neke druge izabereš, 

Link to comment

goofs odgovaram ti cim dobijem instrukcije kako se stavlja tekst u spojler ali prvi paragraf si u pravu 100% !

 

za drugi ...prica me asocira na diskusiju o predestination film...ali mislim da nisam na ppp o tome brbljala nego negde drugo.

 

 

ajante...to je reverse-ajant ponasanje :) ..ti si dobrica u zloca ruhu :D

Link to comment

 

ne mogu da se setim da li je flesh vec vratio vreme, posle one epizode sa ogledalom, pa nije uspeo da spase majku, zato sto se R-Flesh pojavio...ali kako je moguce da RFlesh nije ubio berija vec majku ako je rflesh bio super brz? da li je i majka imala neke super sposobnosti? i zasto je stvorio flesha kada je hteo da ga rokne? ja se nadam da nas nece zezati sa flash-forward scenama jer ce mi mozak od razmisljanja eksplodirati :)

 

malo mi je tesko da poverujem da je flesh spasio bebu flesha a dobio dva puta po guzi od r-flesha.

 

i isto ocekujem povratak firestorm-a i svih meta humans sada....da roknu wellsa...

 

Link to comment

Pa pre svega bi trebalo da pogledaš http://www.imdb.com/title/tt0275137/?ref_=nm_knf_t2 pogotvo kad si završio sa B:AS, a možda čak i pre Batman Beyond.

Sigurno će ti se svideti Justice League isto koliko i Batman:Animated Series, a četvrta i peta sezona se lepo nadovezuju na Batman Beyond mitologiju.

 

Van toga u formi filma imaš hiljadu verzija Batmana, JL, neke se nadovezuju na B:AS, neke na stari JL neke na Nolanovog Betmena a neke prave novu postavku JL drugačiju od serije, to su najčešće filmovi napravljeni od 2006. pa nadalje.

 

Moja neka preporuka je npr: http://www.imdb.com/title/tt1117563/?ref_=nm_flmg_act_27

 

ali nećeš ni pogrešiti ako neke druge izabereš, 

 

Hvala lepo. :)

 

Odlični su bili i Agenti. Štaviše, ne sećam se da je bilo ovako zanimljivo, a postali su i primetno mračniji. Nego, nervira me što nikako da vidimo Mister Hajda u akciji. Nadam se samo da ga ne čuvaju za kraj sezone.

Link to comment

Dobro, nije bilo toliko strasno, malo vise limunade nos to prija oku i uhu. A i brate, setkaju se od Starlinga do Nanda Parbata i nazad kao da su Herceg Novi i Igalo. Ali dobro, to su te sitnice :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Iiiii da, Erou usrao motku  :fantom:  najgora serija trenutno.

 

serija je propala onog trenutka kad se mladi osvjetnik zavetovao da neće nikog da ubije. 

 

I jeste malo bezze....

Link to comment

Pa otprilike, da. Fazon je sto jos uvek umeju da bljesnuda ti otpadne vilica, kao u zimskom finalu, ali sve vise vremena prolazi izmedju takvih momenata.

 

A i brate, setkaju se od Starlinga do Nanda Parbata i nazad kao da su Herceg Novi i Igalo.

 

Ovo je uzasno, uzasno iritantno.

Link to comment

Dobro, nije bilo toliko strasno, malo vise limunade nos to prija oku i uhu. A i brate, setkaju se od Starlinga do Nanda Parbata i nazad kao da su Herceg Novi i Igalo. Ali dobro, to su te sitnice :D

hahahahhahaha :)

 

 

mislim da je propala sa nejebicom izmedju felicity i olija...a onda njegov izraz lica se nije promenio jos od doba prve epizode. overacting the character.

Link to comment

Grimm je i dalje super, mada je ova epizoda bila malo sporija. Glavna priča je, međutim, carska i ne mogu sada da čekam jebeni 20. mart za sledeću epizodu.

Večeras se nastavlja, nastavlja se...

Link to comment

Flash i dalje razbija. Ne da je epizoda bila sjajna, nego je gost bio Mark Hamil koga sam prepoznala ni sama ne znam kako. Reference na Silence of the Lambs i Star Wars. Skidanje vela misterije sa Dr Wellsa. Čista 10.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...