Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Ja nisam jos pogledao, ali bih ostavio pricu o Agentima ovde, uz ove sto gledamo ima i par serija koje ljudi manje prate - Gotham, Konstantin, uskoro ce i Derdevil, ima materijala za full-temu.

Link to comment

Super je, ali...redovno sam čitao Dardevila i stvarno se ne sećam da je bio neobrijan i da je imao neurednu kosu. Ne znam zašto se u ekranizacijama insistira na tome.

Takođe, Kingpin mi je nekako sitan.

Link to comment

gotham moze forever da pauzira sto se mene tice...digla ruke.

a vala i arrow ga presra...postaje melodrama na kvadrat....ili sam se zasitila serija ...osim justified :) 

Link to comment

Nego, poslednjih meseci sam krčkao natenane Batman: The Animated Series iz '92. Tada iz očiglednih razloga nisam mogao da gledam, a godinama posle mi je to stajalo na nekom spisku, pa sam prošle godine (pretprošle? pre dve? tri?) našao full seriju da dobro izgleda i lagano gledao i uživao u te četiri briljantne sezone. Mislim da je to jedan od najboljih Betmena ikad uopšte.

 

https://www.youtube.com/watch?v=A71i0a5x-qA

 

Sad ću da skinem i Batman Beyond pa lagano da uživam.

 

Dajte još neke preporuke za slično, jer sam poprilično slab sa animacijama, da ne kažem nepostojeći.

 

Kad smo kod animacija, šta je ovo i da li valja sve ili je samo ova scena carska?

https://www.youtube.com/watch?v=wUKND6yIkEY

Link to comment

Flash razbija.  :Hail:

Prvo sam pomislila da je ovo kraj sezone, pa sam posle videla da ima još 9 epizoda do kraja. U nekim drugim serijama ovde bi se stalo i nastavilo u novoj sezoni. Šta li nas sve čeka do kraja ove.

 

 

Nadam se da je Cisko živ.

Link to comment

 

Ziv je Cisko sigurno, zapravo sve ono vidjeno se verovatno nece desiti na ovaj nacin i ovako brzo. S druge strane, nadam se da ce se bar nesto desiti do kraja sezone, ne bi valjalo razvlaciti previse radnju i u narednu. A lepo su objasnili sve nedoumice koje smo imali oko zutog Flesha i sta i kako :)

 

 

I Agenti odlicni danas, jos Erou sutra da ne razocara i bice to jedna plodna superherojska nedelja  :fantom:

Link to comment

imam mali crush na dr. wellsa...ah sto me ne cudi uopste obzirom da je super inteligentan i zloca u dobrom ruhu :) ... i obicno primetim piletinu ali ovaj dobrodrzeci 51.godisnjak izgleda svaka cast.

 

 

SPOJLERI DOLE !!! (NE ZNAM DA IH STAVIM U SPOILER THING)

 

da, i ja mislim da se ovo nece desiti u sledoj epizodi jer ce flash da provali da moze da vrati vreme (ona scena na cosku ulice se ponavlja) pa ce da krene dan odatle...meni samo nije jasno zasto je wellsu potrebna brzina kad se on pokazao brzim od njega? i zasto je hteo da ubije berija kao klinca a nije sada ? cisco je soo cute bio...cak sam i ja sa njim pustila suzicu :) ko kuche :)

Edited by mustang
Link to comment

Aha, i sa manirima :D

 

@mustang

 

 

 

Kako sam ja skapirao, Reverse-Flash je arhineprijatelj Flasha, i njegov pakleni plan je bio da se vrati unazad kroz vreme i ubije ovog dok je bio mali, ali ga je Flash (matori) osujetio u tome.

U jednoj epizodi se videlo kako Wells gubi brzinu i snagu zbog necega nerazumljivog, u ovoj smo dobili objasnjenje da je on zaglavljen tu u tom vremenu i da ne moze da se vrati. Zato mu treba Flash, kapiram da ima neki pakleni plan kako od njega da izvuce energiju/brzinu i da se vrati u svoje vreme. 

 

Mindfuck 1: Wells, iako je hteo da unisti Flasha, ga je zapravo i stvorio kroz ono pregorenje nuklearnog reaktora, sto dalje otvara simpatican primer grandfather paradoxa - da nije hteo da ubije Flasha, ne bi se nikada vratio kroz vreme, pa samim tim ne bi postojao ni Flash, a ako ne bi postojao ni Flash pitanje je da li bi ovaj isto bio superbrz (posto ne znamo kako je on postao takav).

 

Mindfuck 2: Wells ima onu neku masinu koja cita novine iz buducnosti :D u njima kazu da je Flash nestao, sto znaci da je i Flash (matori), kao i Wells, zavrsio u nekom drugom vremenu i jos nije nasao put nazad do svog.

 

Zivo me zanima kako ce resiti sad ovo kratko putovanje kroz vreme, tj. sta bi sa Flashom iz tog vremena, jesu se njih dvojica nekako spojili?

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...