Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

On 7.3.2020. at 16:44, Moća said:

Ti rece da ces da predjes u samostalne vode a ne da se jebavas sa tim majstorima vise.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ta odluka nije tako jednostavna kada tvoj prihod čini 2/3 kućnog prihoda, a trošiš cca 1000 evra mesečno na raznorazne terapeute i logopede za decu...

Link to comment

Šabačka advokatica Vere Palinkaš dobila je prijavu disciplinskom tužiocu Advokatske komore Šapca jer je pre četiri meseca, u novembru, u restoranu „Euforija“ naručila Bajaginu pesmu „Pada vlada“. Bizarnost ovog slučaja je utoliko veći što je vođa orkestra odbio da otpeva ovu poznatu Bajaginu pesmu iz filma „Profesionalac“.

https://www.danas.rs/drustvo/dobila-prijavu-jer-je-narucila-bajaginu-pesmu-pada-vlada/



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Elem, gledao sam sada ovu uredbu o korišćenju sredstava. Paušalci bez zaposlenih i sa samo jednim računom (ja), ne moraju ništa da rade, samo će im u nekom trenutku pare biti uplaćene na račun.

 

Jedino što me zbunjuje je što kaže da direktna davanja smeju da se koriste samo za isplatu plata i naknada zaposlenim. Da li to znači da ja te pare moram da prebacim na svoj tekući račun koji imam i da ne smem sa namenskog računa npr da platim porez ili ing pro tim parama?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

SNS dupeuvlakaci iz komore u klasicnom vucicevskom maniru zakukali sto ih advokati prozivaju po drustvenim mrezama.

 

Inace, radi se o grupi koja je vlast u komori preuzela upravo sireci najgnusnije lazi po Viber grupama o tadasnjim predsednicima AKB i AKV, da bi potom odrzali svoje izbore i uz pomoc SNS se ustolicili u fotelje. Viktor Gostiljac je izabran na skupstini na kojoj nije bilo kvoruma, a u vreme izbora nije ispunjavao uslov o dovoljnom broju godina rada u advokaturi, a koji je neophodan za kandidaturu.

 

O njihovom zestokom suprotstavljanju rezimu  najbolje govori to sto redovno gostuju u emisiji Kafa sa Djukom. Inace, Djuka je sacekao da oni preuzmu komoru da se upise kao advokat, jer je dobio signal da ga Soskicev UO nece primiti.

IMG_20200724_083009.jpg

rsz_img_20200724_083012.jpg

Link to comment

Ista ovakva saopštenja pišu navijačke grupe - nemojte, grobari, mi smo apolitični, u prethodne tri godine smo proterali izdajnike i neprijatelje Partizana, moramo biti jedinstveni bla bla...

 

 

Link to comment

Bio je ako se ne varam prosle nedelje protest ispred Ministarstva pravde, povodom policijske brutalnosti na nedavno odrzanim protestima.

 

https://www.pravda.rs/2020/7/14/ustali-i-advokati-drzava-krsi-zakone-na-decu-poslali-konjice-i-hamere/

 

Nisam siguran za danas, moguce da je isti povod. Naravno, komora se oglasila i saopstila da ona ne stoji iza protesta.

Ec40RfuXkAAl8_F.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...