Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

Pored nabrojanih, rado bih video ledja i Gasicu, retardu kome su povredjeni Milosavljevic i Kinzi bili na terenu sve dok nisu dobili teze povrede. 

 

da, bas je Gasic samostalno donosio te (ili bilo koje druge) odluke.

aje ne zavaravajte se.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je rekao Grba? Mada nije ni tesko zakljuciti... Kao da se kandiduje za neko mesto u upravi...

 

Nek se nosi i on u kurac koliko kod mi jedna od najvecih legendi bio!

 

Grbović: Sve mogu da shvatim, ali ne i da klub tuži jedan beznačajan igrač, kojem je potez života bio kraj karijere

Link to comment

Stvarno ne znam sta mu ovo treba. Ja sam kosarku zavoleo gledajuci Grbu u crnobelom dresu i skoro 30 godina je za mene legenda Partizana.

 

Ali prave legende nikad nece ovako vredjati druge legende kluba (nebitno sad da li je Kec bas legenda KKP, al je svakako dao ogroman doprinos) i u mojim ocima je dosta pao.

 

Eeeeej breee... Za jednog Dusana Kecmana reci da je beznacajan igrac može samo neko ko je jako zlurad i nema iskrene namere. Da biram reci.

 

Gorane Grbovicu, smradino!!

Link to comment

 

 

Grbović: Sve mogu da shvatim, ali ne i da klub tuži jedan beznačajan igrač, kojem je potez života bio kraj karijere

 

 

Ako je Kecman beznačajan igrač, šta je onda Grbović? Golo govno? Čovek je za njega pojam košarke i uspeha.

Link to comment

eeee da, kad oni koje smo obožavali dok su igrali lopte progovore i jasno stave do znanja da im intelektualni i/ili ljuCki kvaliteti nisu ni blizu sportaških...

 

(za one sa jeftinijim ulaznicama: ovo je bilo "fuj" na Grbovićevu izjavu)

Link to comment

Covek je bio mozda i najzasluzniji sto smo zavrsili te godine na final4, zbog onog kosa Efesu u Pioniru i partije protiv Makabija u Izraelu. 0.6 ne znam ni da l na pominjem. 

 

Apsolutno beznacajan igrac :isuse:

Link to comment

Što crni Laki? Ostvario je više uspeha od Kecmana u karijeri? Bronza sa reprezentacijom? Može Kecmanu da pljune pod prozor.

 

Ako dobaci.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...