Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Od pojave LCD-a i LED-a imao sam 1xSony, 2xSamsung. Samsung me je razočarao, a vidim i mnoge druge sa tim ljubičastim “tačkama”, Sony nisam sada nešto posebno analizirao ali može da dodje u obzir, a LG daje 5 godina garancije. Za moju dnevnu sobu 50”, treba da bude OLED, ne više od 100k. Za oko mi je zapao LG 50NANO813PA, recimo taj rang

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Spirit said:

Da, to sam kasnije provalio. A po tvom mišljenju, OLED ili NANO

I da li LG uopšte 

 

Ne može ništa da se meri sa OLED kvalitetom slike. Imao sam 4 LG Televizora i ovaj sada OLED i nikad nisam imao nikakav problem. Ali ta tehnika ti se toliko štanca danas da ne bukvalno sve od primerka do primerka. 

Link to comment

Ja sam uzeo LG Nano i nikakve zamerke nemam a koristim ga za strukovne, PS5 i TV. Sutra bi uzeo opet LG nano naravno iz Subotice.

 

Nego jel ima neko iskustva sa onim Philips Hue lights za TV? Ima li to smisla i da li radi i za TV koji nije Philips?

Link to comment
14 minutes ago, Spirit said:

Da, to sam kasnije provalio. A po tvom mišljenju, OLED ili NANO

I da li LG uopšte 

Oled je broj jedan

Nano je sasvim OK za 97 posto korisnika

Link to comment
16 minutes ago, borris_ said:

OLED je vrh, nema bolje.

 

Ako biras najbolje uzmi Sony. Ja sam uzeo LG (slika je strava) i najvise mi smeta manjak aplikacija. 

 

 

Kojih aplikacija, ako ne računamo kodi

Link to comment

danas pitam nekog iz subotice za cenu tv-a i ispade da je samo 10% niza od one u prodavnici a garancija 2 godine dok je u prodavnici 5 godina.

prethodni tv sam kupio od nekog madjara pre 10 godina i secam se da je razlika u ceni bila drasticna, jel to vreme za povratak u prodavnice?

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Probaj na vise mesta, niam pratio cene ali prvi put cujem da je toliko mala razlika.

drastično se smanjila razlika, tako da su skoro pa izgubili svrhu postojanja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...