Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts



Šta sa ovom ženom nije u redu?!



isto shto i ranije, samo se sad ostvarila kao majka, pa je josh bogomdanija. tako to ide u tim krugovima.

a vi sad kamenujte, ko mora :hihi:



sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Ne gledam  tu njenu emisiju, jedino kada me bas, bas zanima gost i cinjenica da se ne ponasa prema svima podjednako, sto onako malo bode oci,  bome i mozak (secam se da je bila ku rcevita prilicno svojevremeno prema Lutovcu), ali ove nebuloze sto lupeta, pokazuje elememtarno odsustvo dedukcije, e to mi je stvarno neverovatno.

Nije bas ona neka sila ili zmaj da bi uopste radila ovakvu emisiju. Kako to ti urednici ne vide.

Svasta.

Link to comment
Mislim da je nebitno sta je. Radi na ozbiljnom mestu, bar bi tako trebalo da je i "obradjuje" uvek aktuelne i veoma teske teme, koje se ticu svih nas.
Kako bre nebitno, ona je tocilo. Bila i ostala.
I onda se kao iščuđavate.
To kako "obrađuje", pa se od nje traži kvalitet[emoji769] ...
A ako je nebitno šta je, čemu čuđenje?
Samo se onda postavlja pitanje ko je nju postavio tu gde jeste i šta to govori o tim "profesionalcima"...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Cudjenje je zato sto ocigledno nije za taj posao i kritika ide prevashodno ljudima, urednicima, mediju koji je tu drzi. To sto izgleda prijemcljivo necijem oku, valjda je manje bitno, a nesto ne vidim da dobija pohvale van toga.




Link to comment

Minja se priprema za transfer. Dobiće kintu za "samo sam obavljala svoj posao profesionalno, što nije moguće na televiziji sa političkom agendom". Pošto nije kao onaj Darko trolovaće dok joj se ne zahvale a tad će od nje napraviti političku žrtvu Djilasa i Šolaka i naći joj mesto uz Jovanu i Manju. 

Link to comment
Minja se priprema za transfer. Dobiće kintu za "samo sam obavljala svoj posao profesionalno, što nije moguće na televiziji sa političkom agendom". Pošto nije kao onaj Darko trolovaće dok joj se ne zahvale a tad će od nje napraviti političku žrtvu Djilasa i Šolaka i naći joj mesto uz Jovanu i Manju. 
To njoj baš treba neko da osmisli.
Nema ona mozga za takav spin...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...