Jump to content
IGNORED

Nedeljnik Vreme


kud u maglu Simoviću

  

85 members have voted

  1. 1. Čitate li Vreme?

    • prestao kad je otišao P. Luković
    • prestao 5.10.
    • prestao 12.03.
    • čitam i dalje
    • nikad počinjao


Recommended Posts

Pa svi ti instrumentalisti su čitavo školovanje drndali instrument po 12 sati dnevno, ništa protiv toga (i ne treba ih opterećivati teorijom) ali ni Taso dobri mi nije dokazao da je diploma nešto bitna za razumijevanje svijeta, a poznavajući profesionalne muzičare, pogotovo akademske, to su uglavnom ljudi koji slabo imaju pojma o svijetu izuzev svog instrumenta. Čast izuzecima, znam samo jednog. 

Link to comment
nije naravno, al omogućava da pišaš po sirotinjitm kad se ukaže prilika
Ne omogućava mu...
To može da radi i bez osnovne škole.
Da bude govno.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Govorim o sadržaju koji se može pročitati u Vremenu, lik objavljuje tekstove u Vremenu, nebitno mi je je li formalno član redakcije ili nije. Ali ono što on može da iskopa o Vojsci, što hoće da mu ispričaju insajderi, to ovi tviter novinari neće dostići nikad. Nema veze što mu je niša mala, on tu radi posao. Nema potrebe da ide u sve oblasti. 
Nekad su npr. Dulović i Vasić imali te informacije sa terena, od murijaša, prašinara, pa si mogao pročitati nešto što nisi mogao da saznaš ovako, a sad, Vreme u 90% tekstova reciklira informacije koje su mi već dostupne, uz par intervjua i mišljenja sagovornika iz date oblasti. 
Ali, na žalost, mislim da on neože da pokrije sve.
Treba im takav.
No za celinu novinr to je malo.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

dobro, u njegovoj fabrici nema nedelje, to je jasno. ali me zanima kako zna da treba da startuje, izvuchen je njegov broj, pritisnut je njegov gumb? ili mora da nagadja sam shta bi zadovoljilo gospodarevu svitu? kako to funkcionishe, ipak je on malo vishe u hijararhijama, nije bash farma botova :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
Just now, gospa buba said:

dobro, u njegovoj fabrici nema nedelje, to je jasno. ali me zanima kako zna da treba da startuje, izvuchen je njegov broj, pritisnut je njegov gumb? ili mora da nagadja sam shta bi zadovoljilo gospodarevu svitu? kako to funkcionishe, ipak je on malo vishe u hijararhijama, nije bash farma botova :unsure:

sent from bubamoto
 

Mislim da je samo osetio da je trenutak da se pokenja po nekom po kome može, u čast i slavu gospodara...

Link to comment

funkcioniše tako što suzi v. kaže šef je ljut, i onda sledi artiljerijski napad/tepih bombardovanje zavisi ko čime raspolaže

 

uglavnom onih koji su joj bili pri ruci kada je to izjavila

 

za farmu botova se već pravi kakva takva taktika

Link to comment
dobro, u njegovoj fabrici nema nedelje, to je jasno. ali me zanima kako zna da treba da startuje, izvuchen je njegov broj, pritisnut je njegov gumb? ili mora da nagadja sam shta bi zadovoljilo gospodarevu svitu? kako to funkcionishe, ipak je on malo vishe u hijararhijama, nije bash farma botova unsure.gif

sent from bubamoto


Sve ovo oni pričaju među sobom uz salve smeha haha hihi i onda se tako povede razgovor:
Ala bi bilo dobro da joj neko šukne...
I tako..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
14 minutes ago, Shitgenstein said:

Kakav mulj ljudski je ovaj Tasovac jbt, sad mu prelistah malo twitter. :puke:

 

Meni nije jasno sta je iza njegovog tviterasenja. Toliko je omrazen, da svaki put kad nesto napise (a to uopste ne mora da bude ni delic ovoliko glupo i zlobno kao ovo za Jovanu) krece salva najcrnjih uvreda na njegov racun. Koji poriv ga pokrene da sedne za komp, ode na tviter i napise nesto? Mislim da ministarske ambicije vise nema. Ucena pada na pamet kao jedno od objasnjenja, ali ko to moze znati. Nemam bas detaljan uvid u srpski tviter, ali ovakav tviter mazohizam jedino jos vidim kod Serbian skiera Chaddahe.

Link to comment

Ajde mogu da skapiram i Krla i one svinje iz Aloa, Telegrafa, raznorazne Šormaze i Bakarece, Vujovićke i Bate Gašiće što su prišli SNS, ali kako iko ko se očešao o kulturu može da podrži na bilo koji način ovu vlast kojoj je vrhunac kulture Aca Lukas kod dr Žeksa, pa jebem ja i te pare, onda taj Tasovac prvi treba da zapali tu svoju diplomu a i napusti mjesto direktora BF, ionako mu je sva publika miljama daleko od te stranke, a stranačke kolege vjerovatno i njega i cijelu mu branšu smatraju pederskom djelatnošću, dok obilaze pečenjare na Ibarskoj. Kakav licimur. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...