Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nju orleans  :frust:  :isuse:

 

svaki put kad ja čekam nešto, pa to su nemoguće stvari koje se dešavaju. džae krauder pogađa trojku od tablu, smart pogađa floater od tablu slučajno, ejveri bredli pogađa od tablu slučajno. na minus 1 i zadnji napad dejvis blokira bredlija na 6 metara od koša, lopta se izodbija deset puta i na kraju uzme smart i šutne trojku preko ruke iz ugla i naravno pogodi. smart poznati šuter za tri. mrš u pm

Edited by theanswer
Link to comment

Dabl @1,60

Efes

Ćorić

 

Coric @1,45 za 1,5 vrednost uplate [emoji107]

 

Nara @1,75 [emoji106]

1/3=-1,75

Ćorić debelo razočarao.

 

Lu @1,95

 

Lu bi trebalo da bude veliki favorit protiv Monaka, ali je imao nekih problema sa avionom pa je doleteo samo par sati pred mec. Zbog toga je kvota ovoliko skocila. Ja cu ipak rizikovati jer sam siguran da je na tvrdoj podlozi Lu mnogo bolji igrac i vredi ga uzeti po ovoj kvoti.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 2/2, prosao i kombo. Sudija nije dozvolio da bude vise golova na Rayo-Cordoba. Dva nedosudjena penala(po jedan na obe strane) i zbog nepostojeceg ofsajda, ponisten gol domacina, sredinom prvog poluvremena. Par promasenih zicera, u nastavku, te je ostalo 0-1. NHL dosao bez problema, nakon par kilavih veceri. Kanonada tamo gde se to ocekuje + tesan trijumf Capitalsa. U NBA je bilo over vece. Svi mecevi su otisli u poluvreme over, pa i ovaj moj u Torontu. Rocketsi izdominirali protiv Netsa. Bio sam pomalo deprimiran, losim vikendom, no mora uleteti i dobar period. Odlican dan.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Minnesota w1

St. Louis-Edmonton w1

 

Buffalo-Detroit w2

NY Rangers-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.79, 1.99. Smanjuje se broj povredjenih u Pittsburghu. I Minnesota ima slicnih problema. Pingvinima je napadacki deo ekipe, skoro kompletan, te ocekujem period boljih rezultata. Nakon prekida mini lose serije, Blues su vezali 4 pobede. Oilersi igraju nesto bolje, ali to se pre svega odnosi na meceve kada su domacini. U gostima su i dalje katastrofalni. Detroit ima sjajan niz protiv Sabresa. Nemaju poraz u regularnom toku, na prethodnih 10 medjusobnih susreta. Red Wingsi igraju promenljivo na gostovanjima, no Buffalo je ponovo u katastrofalnom gubitnickom nizu. Retko se desavalo da i Rangersi i Islandersi konkurisu za vrh, no ove sezone je bas takva situacija. Islandersi su i dalje na vrhu divizije. Rangersi su u mnogo boljoj formi, u odnosu na start sezone. Imaju 5 vezanih pobeda; odnosno 13 trijumfa, na poslednjih 14 nastupa. Lundqvist brani sigurno, no ovo je drugaciji mec, koji retko ne obiluje golovima, te bi ih trebalo biti i veceras. 

 

 

NBA

 

Utah-Golden State w2

Sacramento-Dallas w2

 

Washington-San Antonio P>96.5

 

Kvote, 1.82, 1.85. Golden State nije skoro imao ovako dobar start sezone, pa ih pratim i dalje. Dallas obicno igram na poene, ali videh da mecevi u Sacramentu, nisu tako efikasni, pa odigrah fiks. San Antonio dobija meceve, jos uvek dosta tesno, doduse. Njihovi dueli protiv Washingtona obiluju poenima(ovosezonski nije izuzetak). Granica je niska, pa probah poluvreme over, za oprezniji ulog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...