Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Los dan. Hokej moram na winnere, kada igram fix. Fudbal dosao kilavo, ali sam to ocekivao, pa zato i samo jedan singl.Feievi ne mogu u gostima da dobiju iole ozbiljan tim. <_<Preskocih sinoc moju omiljenu ligu, tacnije kup, i svi jaci timovi dodjose 3+. :isuse:FudbalBurton w2U. Espanola 3+HokejZvolen 1Sparta S. 6+Tonsberg 6+KosarkaBarsa doh2(-5.5)San Antonio dop>189.5Miami dop>199.5Prebacivacki:Burton w2U. Espanola 3+Zvolen 1Sparta S. 6+Tonsberg 6+

Link to comment

I ti dodjes da uplatis a ono kvote promenjene :DNego, kako sam sad pao na Fener. Covek dao kos za Himki posle isteka vremena i sudije priznale, kraj 71:70. Stavio hiljadu po kvoti 3, nije mi toliko zbog para koliko sam izneverovao da su priznali kos.

Link to comment

Pa promjenjene su sad 3 sata kasnije. Bilo je sasvim dovoljno vremena da se zajebe neki lokal.Inace, za neupucene posto je sad ispravljeno, pocetne kvote su bile 2.2 - 1.7 a onda je Pinny izasao sa 1.7-2.3 :)I dalje pada kec...

Link to comment
Švedski hokej: Lulea - Linkoping 6+ @ 2,4Oba tima bez prvih golmana, plus Lulea bez dva standardna beka... Ovo ću probati u sistemu (inače na Luleinim utakmicama pada samo 3,1 u proseku) :unsure:
0:0 posle 2/3.. :D :isuse:
Link to comment
Švedski hokej: Lulea - Linkoping 6+ @ 2,4Oba tima bez prvih golmana, plus Lulea bez dva standardna beka... Ovo ću probati u sistemu (inače na Luleinim utakmicama pada samo 3,1 u proseku) :unsure:
Pa otisli su u produzetke i tek tamo je bilo 1:0 aaaaaaaaaaaaaaaaaa (na bet-at-home placali 2.7)
Link to comment

Juce, nocas, pomak na bolje, uzeh nesto sitno. Kombo ne uspevam da sastavim. :dry:FudbalTranmere tim 1+Cluj tim 1+Galatasaray tim 2+Top Oss 3+HokejMagnitogorsk w2Dynamo w2St.Petersburg w2Eisbaren w1Salzburg 6+Davos w2NBAOklahoma 2LA Lakers doh1(-5.5)Prebacivacki:Magnitogorsk w2Dynamo w2St.Petersburg w2Eisbaren w1Galatasaray tim 2+Top Oss 3+

Edited by Miljenko
Link to comment

Jel se kladi neko na tenis? Hocu da uzmem 2 od ova 3 ali ne znam koji ce sjebati... dakle:- Viola protiv nekog Japanca u Jokohami, kvota oko 1.70 iako je Zabar stari lisac za celendzere- Sok protiv Bogdanovica, kvota oko 1.45 ali mi je ovo zicercina teska, prebice ga Dzon rutinski 2:0- Smicek protiv Vilijamsa, i ovo mi se cini kao prilican zicer a kvota je finih 1.50Jebe me sto Viola igra protiv domaceg igraca a i pitanje je koliko se privikao na vremensku razliku, mada je opeglao vec trojicu na ovom turniru i nece valjda sad jesti govna. Ovaj Japanac dobio sunarodnika Itoa sto ce reci da nije bas pajser ali Mateo bi to trebao da resi u dva seta, ako ne bude namestanja.Treba da izaberem 2 od ova 3 i vezem sa underom na Portland (198), mislim da to dolazi rutinski.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...