Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A da ste odigrali HOL 2 3+ mogli se se obogatiti posto je svih 10 parova tako i doslo.  @Miljenko  oni su ubijali GG3+ petkom pre nekoliko godina do te mere da su kvote oborili na ivicu bezobrazluka, pratis li?

Link to comment

Igram par timova. Danas sam bio previse oprezan, samo Ajax 2+ i druga dva para 3+, na nekom sirem (na kome vidim da je Fiorentina nekako usla u 2+). Igrao sam ranije neke kombinacije sa P2+ i 2P2+. Danas propustih 3 najverovatnija para 3+ (i sire). Dobro, Ajax nije dosao sire, ali PSV II i Utrecht II jesu (5+, 6+). 

Proslo je sve u dnevnom delu (Brondby iz nepostojeceg penala za 2-0, jos crveni za golmana). Videcemo nocni deo.

Link to comment

Ma to je jednom uslo svih 10. Hol2 jedino da se igra na manje golova. Jer su kvote na overe ispod verovatnoce da udju. 

 

Ja licno ih ne igram godinama. 

Edited by Timmy
Link to comment

Ja kod njih volim ove B timove, posto nemaju imperativ rezultata, a igracima je u interesu da se dokazu i odu u bolji tim, ako vec nemaju prostora u prvoj ekipi. Stoji da su wild card.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal+NBA 0/1, NHL 0/1. Fudbal sam mogao iskoristiti bolje (Holandija 2). NBA je zato nepogodljiv; ne dolaze ni fiks, ni poeni, nikad gora sezona. Spojih promasaje u NHL delu, sto nije losa stvar. Prateci je preziveo fudbal i NHL i pao na Boston H2(+7.5) (oni su zesca prevara od ekipe). Dobro je sto odigrah sitno, mora uleteti i neki ovakav dan.

Danas standardna uplata; sutra cu verovatno odigrati za raspoloziv budzet (puno top timova na fudbalu, te izgledna NFL kombinacija).

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Augsburg 3+

De Graafschap-PSV 3+

 

Werder-Monchengladbach 2+

Dortmund-Bayern 2+

Genoa-Napoli 2+

Charleroi-Club Brugge 2+

 

Kvote, 1.85, 1.92.

Naslo se par zanimljivih utakmica i danas. Hoffenheim igra otvoreno i retko zakazu (ako se ispromasuju eventualno). PSV standardno. Werder i Monchengladbach jos nemaju 0-1 u sezoni, pa nastavak trenda ocekujem i danas; Bayern neubedljiv, zato ovo i nije igrano 3+; Club Brugge i Napoli, uobicajeno.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Chicago 5+

Pittsburgh-Arizona 5+

 

Montreal-Las Vegas 5+

Tampa-Ottawa 5+

 

Kvote, 1.82, 1.71.

5+ trend, Philadelphia 9/10, Chicago 7/10, Pittsburgh 6/10, Arizona 9/10, Montreal 9/10, Las Vegas 6/10, Tampa 9/10, Ottawa 10/10.

 

NCAAF tiket, Indiana U. w1, Ohio State w2, West Virginia w1, Kansas State w1, Missouri w1, Duke w1, Middle Tennessee St. w2, Oklahoma State >75.5, Alabama U. H1(-24.5), North Texas w2, Kentucky w2, Baylor >51.5, Utah State H1(-30.5), Auburn >50.5, Notre Dame w1, UAB w1, Clemson >56.5. Kvota 681.22.

 

 

Link to comment

I kod mene slicno. Cim se ja naostrim da gledam neki mec, to bude neko sranje od utakmice. Hoffenheim i Augsburg ne umeju da iskoriste ni zicer sanse, kao da je stvarno cudo pogoditi onoliki gol. Posle ovakvog poluvremena se obicno desi da ne gledam nista od fudbala do kraja dana.:dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...