Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

probudim se nocas u neko doba, bacim pogled na nba, setim se da imam nekih 300 din na meridian racunu zaostalih i odigram da oklahoma dobija 15ili vise (vodili 20 tad), da milvoki dobija gsw i da boston daje manje od 99,5 (gubili sredinom druge nekih 40:20)

oklahoma dosla, milvoki vodio, boston bio na 91 poslednji minut, tu sam zaspao ponovo

 

budim se jutros milvoki dobio, ja vec nabacio osmeh na lice, leglo par íljada, kad onda vidim da je boston dao 9 poena za taj minut :wacko: i po ko zna koji put pao za pola poena

:frust:

nikad losije nisam prolazio na nba, nego ove sezone

 

 

bravo @bradilko :)

 

 

e: sad tek vidim da je @bradilko napokon shvatio kakav je radonja trenerski mag i cak poceo i igrati na njegovu ekipu :fantom:

 

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
9 minutes ago, bradilko said:

zicer je bio bajern. imao sam drugi tiket isto bobar ali padoh na buboa za pola koša i još gsw me oborio. zašto si igrao @pbg12345 milvoki dvojku? neko je povređen u gsw ili?

 

grin

a i nekako je "momenat" takav :D

odlican je milvoki, nije bas toliko iznenadjenje koliko izgleda na prvu

Link to comment
17 minutes ago, darkonet said:

 

@Miljenko

jesi li video NFL, prosla ti granica zamalo na poluvremenu

Ocekivao sam lagani plus, no ne bas i ovakvu kanonadu. Za nedelju New Orleans na 47.5 deluje ka zicer, sto recimo uz Kansas i Green Bay (bez hendikepa), daje solidnu kvotu.

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

grin

a i nekako je "momenat" takav :D

odlican je milvoki, nije bas toliko iznenadjenje koliko izgleda na prvu

a gde si saznao za grina? ( link ako imaš moliću) ne znači mi ništa kasno uveče da saznam ko je povređen jer idem do kladže popodne. nikad ne uplaćujem online.

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

a gde si saznao za grina? ( link ako imaš moliću) ne znači mi ništa kasno uveče da saznam ko je povređen jer idem do kladže popodne. nikad ne uplaćujem online.

video nocas na espn da je upitan

mada nemoj se na njih oslanjati, nisu nikako pouzdani, sjebase me gomilu puta samo ove sezone

a iskreno blam me da (ponovo)pitam na nba topiku, jer svake sezone najmanje dva puta pitam za sajt koji ima najbolje info po tom pitanju :D

 

ma vise sam na osecaj isao, grin je tu samo plus bio

gsw jednostavno vozi na pola gasa, sto je taman dovoljno da nekih25 ekipa dobiju u svakom slucaju, sa milvokijem je vec malo drugacije, nema neke narocite filozofije

+kvota naravno, da je bilo 1,85 /1, 85 ne bih igrao 2 (ne bih igrao nista tu)

Link to comment

Bravo, bradilko.:happy:

Fiks na hokeju bolje igraj na viner, ovo nocas je zamalo palo, golovi na 1:26 i 0:10 pre kraja regularnog toka. Generalno ima dosta produzetaka, pa se ne isplati previse igranje "u glavu" (jedino ako nema druge opcije, no onda bolje igraj golove).

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL+NFL 2/2. EL kilavo. Dobro, doslo je dosta toga, no jedan gol na Leverkusenu je stvarno neverovatna stvar. Verovatno ce na sledecoj utakmici ponovo primiti 3 gola lagano.NFL i NHL uglavnom rutinski, osim pomenutog meca u Tampi, gde je bilo dosta srece. Ok je bilo ovo, no nerviraju ovi padovi kombo tiketa na jednom paru (da je Genk ostao 0-1, pa da se ne bunim).

Danas takodje oko minimuma, dok za vikend sledi jaca igra (narocito u nedelju).

 

Fudbal+NBA

 

Brondby-Aarhus 2+

Ajax II-NEC 2+

Philadelphia-Charlotte w1

Denver-Brooklyn w1

 

Kvota 2.19.

Fudbal odigrah skroz uniformisano, samo 2 para 2+. NBA dolazi kilavo, poeni nemoguci za proceniti (ako ne mogu reci za nesto, e ovo je sigurno, to mi se ne dopada za bilo kakvu ozbiljniju igru), pa probah dva vinera.

 

 

NHL

 

Washington-Columbus 5+

St. Louis-San Jose 5+

 

Kvota 1.82.

5+ trend, Washington 9/10, Columbus 9/10, St. Louis 10/10, San Jose 10/10.

Edited by Miljenko
Link to comment

odigrao omica, kalinica i tomasa (pao) vise koseva; 

filadelfija ph1, denver ph1 i sad video ovaj decko iz kladze mi greskom stavio majami ph1.

+

prepisao hokej zna se od koga :D

posle dobitka nikad nisam dobio jebiga

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...