Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 2/2, prosao je kombo tiket konacno. Udje nekako Argentina u 3+, kada sam vec pomislio da ce ostati 1-1 (nakon par velikih sansi Nigerije). MLB dolazi uz malo srece. Washington jedva ostaje u okviru hendikepa; Yankees rutinski, kao i Brewersi; Cubsi oplevise Dodgerse. Lepo je ovo bilo, mada ne moze bez napetosti.

 

 

Fudbal

 

South Korea-Germany 3+

 

Serbia-Brazil 3+

 

Kvote, 1.47, 1.73.

Nemci su bili skroz jalovi protiv Meksika i malo bolji na utakmici sa Svedjanima. Ipak oni nisu Francuzi, da ne izdominiraju makar na jednom mecu u okviru grupe. Za nas je sve jasno. Verovatnoca da necemo videti efikasan mec je veoma mala.

 

 

MLB

 

Atlanta-Cincinnati H1(+1.5) (Newcomb-Castillo)

Boston-LA Angels H1(+1.5) (Porcello-Heaney)

 

Kvota 1.89.

Redsi igraju kao preporodjeni, no sa druge strane je odlicni Newcomb, te ocekujem da Atlanta prelomi seriju.

Angelsi su u padu, dok Red Soxi igraju sve bolje. Porcello ima fin trend, 1-1, 2.84 ERA, 0.95 WHIP i ovo lici na novu pobedu domacina.

 

Prateci tiket, Milwaukee 1, NY Yankees >8.5, Pittsburgh H2(+2.5), Texas <9.5, Arizona H2(+1.5), San Francisco <7.5, Chicago Cubs H2(+3.5). Kvota 17.39.

Link to comment

Ako Nemci budu drugi u svojoj grupi, u nasoj grupi bi mogla da nastane lepa muckalica borbe za prolaz i borbe za drugo mesto. :D

 

EDIT: Dakle, u slucaju da Nemci budu drugi, Svajcarska bi mogla ici na minimalnu pobedu, dobri stari HX, i nadati se da Orlovi nece pregaziti plitak brazilski potok. :dry:

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Nesto sam ja smuckao gore u EDITU, ne valja to nista. Ako Nemci budu drugi, Svajcarska ide na nereseno i tako obezbedjuje drugo mesto sta god da se desi. Fiks dana! :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...