Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nadam se da nisi pojacavao Spance.:rolleyes:

Sutevi, sta drugo; kada danas nije bilo golova, nema razloga da ih igram ovde.

Tu je MLB kao glavna igra, dok ne krenu lige, odnosno hokej.

Link to comment

Juce sve tri HX sto ja volim da igram, ali kad su neke tvrdje utakmice. Na Portugalce sam imao 1&3+, Urugvaj pobeda i 2-3, Spanci su imali zadatak da pobede sa dva gola razlike. I nista. Jedino singl na Portuglace prosao za blago vadjenje.

Link to comment

Inace, Maxbet izbacio kvote za Tour de France:

 

s12CDjj.png

 

Ako se nesto nepredvidjeno ne desi, tesko je zamisliti scenario u kome Froome ne pobedjuje. Nazalost (ili, bolje receno, na srecu :D), ja nisam ljubitelj singlova, pa cu verovatno preskociti, ali mozda nekom bude zanimljivo.

Link to comment

Taman na 20 godina od poslednjeg (Pantani) koji je spojio Giro - Tour u istoj sezoni.

 

Kad ce oni da saopstavaju odluku za doping, sledece godine, pa da oduzimaju titule ? Potvrdjen i B uzorak, ili jeste ili nije ne znam sta tu toliko treba da se veca, da ovi iz Skya izmisle neku novu teoriju, poslednje sto sam citao je bilo da su mu bubrezi radili lose pa jelte zbog toga, sta je sledece otkazala i pluca i srce zajedno, sta god samo jelte dopinga nije bilo. :lolol:

 

Edit : Sad tek vidim da sam post ovde, mozda je bolje u Biciklizam se prebaci.

Edited by Grandilof
Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 0/1. Ako sam za nesto bio siguran, to su bila ova dva 3+ para od juce. Urugvaj se obrukao kukavickom igrom, protiv mozda i najlosije ekipe na turniru; Spanci su standardno muljali, no nisam ocekivao bas onakvu nemoc (ne mozes da spojih 2-3 pasa u 20 metara od gola, protiv neke leve odbrane). MLB baksuzno. Cleveland prolazi, no Washington gubi od tima koji nikoga ne moze da dobije (plus je bio dug prekid zbog kise; ponadah se da ce odloziti). Prateci tiket, od 6 parova, takodje pada na jednom mecu (Boston ponovo nije ostao u okviru hendikepa). Sada sledi samo sitna igra (bas ako se desi neka volsebna dobra serija, pa i da pojacam); dobro je sto budzet nije bio kao sto zna da bude.

 

 

Fudbal

 

France-Peru sutevi >24.5

Argentina-Croatia sutevi >25.5

 

Kvota 3.61.

Dva meca na suteve i cao. Kvota je ogromna, jedan prolaz u 3 dana, donosi nesto. Plus je sto za eliminacionu fazu nema bolje igre.

 

 

MLB

 

Washington-Baltimore 1 (Scherzer-Gausman)

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Harvey-Hendricks)

 

Kvota 2.02.

Washington se obrukao na oba meca tekuce serije, mada su prvi nekako dobili; ovo od nocas je blamaza na kvadrat. Ostanes na nuli protiv jedne od najgorih rotacija u ligi. Cubsi su jasan favorit ovde, plus Harvey ne moze da se poveze (0-2, 6.75 ERA, 1.25 WHIP).

 

Prateci tiket, NY Yankees <7.5, Boston H2(+1.5), Oakland H2(+1.5), San Francisco <7.5. Kvota 5.30.

Edited by Miljenko
Link to comment

Znao sam sam da ce Hrvati dati bar 1, al to mi bila mala kvota. Da daju dva bila 4 I hocu necu I ne odigram. Onda na ht opet razmisljao da li 1+ I 2+ na njih. I opet nista ne odigrah. Samo zbog odvratnog iskustva poslednjih dana...

 

Pa sam razmisljao izmedju dva Islandjana I odigrao Leiknir Selfos od 4+ do 7+. U prvom minutu 0:1, evo sad sam kraj prvog I dalje isto. A oni drugi Islandjani 4+ a im jos pola sata tu. I to ce uci u bar 6+ a moji slepci ce otprilike na 3 stati.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...