Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 6.1.2020. at 14:24, Frank Pembleton said:

Ali kako je Manhunter "dizajniran"...
Perfektno...



... Shiit has hit the fan...
 

novi almodovoar je fenomenalno dizajniran *mada, nije to neka novost, svi filmovi su mu estetski fenomenalni). kakvo sjajno uredjeni stanovi sa svim detaljima - stolicama, skulpturama, slikama, pepeljarama, vazama... mmmmm...

a i film solidan, banderas bas dobar. ii ovaj sto je glumio alberta dobar. narocito dok djuska uz grejs dzons. 

muzika i originalna i numere koje su pustane, odlicna.

Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

prva polovina marriage story dosadna , bio na ivici da prekinem, druga polovina odlicna. ko jos nije gledao a planira, moze slobodno da preskoci prvih sat vremena, tu nema nicega, sve sto vredi je u drugih sat i 15.

 

Izvrstan film u celini.

Link to comment

Šaltam sinoć i vidim na HBO A Star Is Born i kao ajde da vidim i ide to trt mrt...
A meni u glavi da ima film sa tim imenom i takvom radnjom...
I onda mi sine B. Strejsend i K. Kristoferson!




... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, Hamlet Strašni said:

Nešto na foru inglorious bastards, ali 100 puta bolje. 

 

Huh, brutalno… :happy: Meni je T-34 na nivou The Fury - jednostavna podjela na dobre i zle kroz vječitu otadžbinsku ratnu tematiku i udri po patosu. Profi pro patria propaganda u savremenom produkcijskom ruhu. Sličan je i White Tiger. (Zaspao sam kada su pokupili snašu u tenak, pa možda propustio finale koje me demantuje)

 

Tarantinova preuveličavanja i poigravanja WWII faktima suštinski nisu iz tog domena.

Link to comment

danas izvrtehunazad na prvoj "hologram za kralja". boza, knjiga je temeljitija. ugodno provedeno vreme. jedino mi je ostalo nejasno na koju foru je doktorka mogla da pokupi i odvede toma henksa kolima koje nije vozila da osamljene vile. imajući u vidu regule KSA.

Link to comment
43 minutes ago, autsajder said:

 

Huh, brutalno… :happy: Meni je T-34 na nivou The Fury - jednostavna podjela na dobre i zle kroz vječitu otadžbinsku ratnu tematiku i udri po patosu. Profi pro patria propaganda u savremenom produkcijskom ruhu. Sličan je i White Tiger. (Zaspao sam kada su pokupili snašu u tenak, pa možda propustio finale koje me demantuje)

 

Tarantinova preuveličavanja i poigravanja WWII faktima suštinski nisu iz tog domena.

Ne demantuje te. I ima hepi end kao dodatak. Skoro sam suzu pustio...

Link to comment

Vrlo impresioniran sa Lighthouseom. Pribojavao sam se da ce ispasti style over substance, ali Eggers spakovao kompletan film, sjajan u svakom aspektu. Slika i zvuk od prvog minuta prave atmosferu nelagode i teskobe, a film je odlican podsetnik kako crno-bela fotografija i poigravanje sa senkama mogu da budu mocno sredstvo pripovedanja. I naravno, Dafoe i Pattinson apsolutno savrseni.

 

Bilo je dosta nekih komicnih momenata, ali mi je osnovni utisak posle filma vrlo turoban. Tako valjda i treba..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...