Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2012


teacher

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    36

  • Ros

    16

  • mandingo

    12

  • teacher

    11

Top Posters In This Topic

unistila me klupa... jos sam igrao eci-peci-pec izmedju McGaheeja i Tatea, i jbg, povreda rebara me odlucila za Tatea... Wittena realno nisam ni razmatrao jer je igrao ko kurac do sada. protiv Tampe se em lose kretao, em imao 2 ili 3 cista dropa. valjda ce sada krenuti na bolje, posto Gresham nije bas stabilna opcija(mada nije bio los, 9 poena je OK...). tebi je Shitpatrick doneo pobedu. jesu Colston i Lynch objasnili, ali to nije bilo neocekivanoi tebi je doduse Torrey Smith ostao na klupi, ali sam ja ipak mnogo vise omasio.vidimo se u revansu, proigrace ovi moji, ne bojim se :)

Link to comment

restrdinjo zvani ja pokupio Kolba za fantasy jer je Cassell bio rupa najgora od pocetka sezone... i covek zavrsi sa izgubljenim fumbleom, i usut je sackovan 9 puta... 9 jebenih puta! :isuse:

Link to comment
restrdinjo zvani ja pokupio Kolba za fantasy jer je Cassell bio rupa najgora od pocetka sezone... i covek zavrsi sa izgubljenim fumbleom, i usut je sackovan 9 puta... 9 jebenih puta! :isuse:
Opet nemaš sreće™...
Link to comment

dobih i ja konacno iako me prodao QB~!! doduse, dobio sam ikara samo, njega i Ivan moze da dobije, ali bolje ista nego nista!plus, opresivni i pokvareni administrator je konacno izgubio! guzio ga Cruz... epic justice!

Link to comment
dobih i ja konacno iako me prodao QB~!! doduse, dobio sam ikara samo, njega i Ivan moze da dobije, ali bolje ista nego nista!plus, opresivni i pokvareni administrator je konacno izgubio! guzio ga Cruz... epic justice!
naguzio me colston koga sam u pomračenju uma, ostavio na klupi.
Link to comment
naguzio me colston koga sam u pomračenju uma, ostavio na klupi.
Pa to je blagoslov i kletva napadaca iz timova kao sto su Saints, Packers ili Patriots. Jednog dana 12 rec, 178 yd, 4TD, nedelju dana kasnije 2 rec, 17 yd. :isuse:
Link to comment

McGahee 13 poena, sasvim dovoljno! :D traljava pobeda, ali ipak pobeda. sledece kolo protiv Ivana, znaci jos jedna sigurna pobeda, odlicno!btw, odlicna liga za sada. titjer, ikar, ros(kakav trio, qq) i miljenko vode sa 4-2. ivan najgori(ocekivano) sa 1-4-1. hattori sa 100 poena vise od drugoplasiranog ima 3-3. bas ga sere :lol:btw, vodeca trojka po poenima do sada, zipa ovo: AJ Green, Victor Cruz i Percy Harvin. ko bi rekao?!RG III najbolji QB, AJ Green WR, Rice RB, Gonzo TE, Tynes K i Chicago odbrana

Link to comment
btw, odlicna liga za sada. titjer, ikar, ros(kakav trio, qq) i miljenko vode sa 4-2. ivan najgori(ocekivano) sa 1-4-1. hattori sa 100 poena vise od drugoplasiranog ima 3-3. bas ga sere :lol:
da nije makedonsko devojce tradicionalno osralo kad igra protiv mene, znalo bi se ko je car. :)jebote, imao sam -49 poena od Yahoo projected, a devojce +22.drugi poraz od prosle nedelje iako sam imao drugi rezultat. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...