Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

5 hours ago, renne said:

Slaninica kupljena u merkatoru, kupio celu tablu, pošto ne samo 600 dinara na akciji, tabla oko 3kg

Sve oću da pitam, pa me blam, jes ti to svu tu slannnu krkno u podvarak? :cry:

Link to comment
9 minutes ago, hexy said:

Nije🤣šerpa je verovali ili ne Delimano u koju se kunem...bukvalno jedini proizvod koji je zapravo kao sa reklame,topla preporukaemoji106.pngemoji4.png

 


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

 

Ne ova u kojoj je praziluk, već ona desno na fotografiji ( bela sa natpisima: brokoli, itd...). To bi bio Metalac, ali je ta serija bila i u ponudi Maksija (kuponi) pre par godina.

  • +1 1
Link to comment

E daaaa[emoji7]ta jeste iz Maxija...i super je mogu ti reci...

Ne ova u kojoj je praziluk, već ona desno na fotografiji ( bela sa natpisima: brokoli, itd...). To bi bio Metalac, ali je ta serija bila i u ponudi Maksija (kuponi) pre par godina.


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

jedu mi se pihtije vec danima a iz raznih razloga ne odoh do kineza po papke i ushi. sinoc se setim da negde imam zelatin u prahu, nesto mi trebao davnih dana za neki riblji aspik koji realno nije kurcu valjao al bila tematska vecera (sedamdesete) pa se glupirao. no nebitno. bitno je da sam otkrio da tom zelatinu nije prosao rok.

 

i ne budem lenj, nadjem sinoc neke snicle od gude u zamrzivacu i odmrznem preko noci. jutros metnem u serpu, dodam luk, lovor, biber, so, nesto celera i sargarepe i to temeljno prokuvam. kad se dovoljno ohladilo da se tim moze baratati, izvadim meso, izdrpam viljuskom i u tepsiju. naseckam bogato bluka i rknem preko mesa. zatim procedim tecnost, dodam nekoliko kasika tog zelatina, dobro lzlupam zicom da se zelatin otopi i prelijem. ostavio da se hladi napolju a kad se fino ohladilo rknuo u frizider. steglo se odlicno i u rekordnom roku. bice pihtije uz picence uskoro. nisu bas kao sto univerzum zapoveda al dok ne odem kod kineza po papke i ushi, moze da prodje. :)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...