Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

 

 

 

Quote

 

MUP-u je skup za iduću godinu zakazao neko ko nije ovlašćen da to radi, objasnio je nezvnično Mihailović, naglašavajući da to nije inicijativa Beograd Prajda.

"Mi znako ko je to uradio, neko ko uopšte ne živi u Srbiji. Prajd će biti iduće godine u septembru, ali onda kad ga mi zakažemo“, rekao je Mihailović.

 

 

Link to comment
  • 8 months later...
2 minutes ago, InvisibleLight said:

али уврштено у манифестације од значаја за град београд :wacko:

Pa Ganguli je značajno, onda je i celom Beogradu značajno...

 

Kako smo došli do toga, "Država, to sam ja", "Grad, to sam ja", "Opština, to sam ja"... Još malo pa će da bude da predsednik kućnog saveta kaže "Zgrada, to sam ja"...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Braća Strugacki said:

a što ne bi bilo značajno

pre neki dan je ministar za porodicu i dijalog, selaković govorio na konferenciji povodom dana borbe protiv dečjeg rada. pustili su kratak deo na teveu, rekao je da ne treba sad da gledamo u policiju, škole, nastavnike, ministre, treba da pogledamo u porodicu i šta se tamo događa. to mnogo govori o tome kako oni vide današnju situaciju.

ovo je samo bedan pokušaj da se šatro veličanjem porodice svali odgovornost na nju, u tom smislu je značajno i opasno manipulativno sredstvo. 

pa ipak, s druge strane se pokazalo da su porodice uspele da odgaje sasvim odličnu decu koja su sad na ulici. tako da podrška za porodice i njihove saradnike, odgovore pojedince :D

dakle, opet, kako vi ono kažete, autogol

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, levi said:

dani homofobije otkazani jer je najavljena kiša

 

Fygl-Ll-Xa-EAEDM-d.jpg

 

 

 

kisa ce pa idite kuci i jebite se, kolko kapljice toliko decice

 

Link to comment
  • 1 month later...

Pa imamo i prvo (polu)sebriti gay vencanje

 

SKLOPLJEN PRVI GEJ BRAK NA JAVNOJ SCENI! Matora i Anita izgovorile sudbonosno DA, sada su i zvanično VENČANE!

 

Ovaj ljubavni par upoznao se tokom šeste sezone rijalitija Zadruga. Stanojlovićevoj je ovo prva veza sa ženom, dok je Matora odavno javno govorila o svom seksualnom opredeljenju.

Link to comment
  • 1 month later...

Korisno utrošila noforum day, prvo radila, posle otišla na Prajd. Našla se s negdašnjim najboljim drugarom i ekipom, srela Minju Bogavac i to je to od poznatih. Udžedžila sam se u američkog ambasadora, tu je sigurica, a inače je bilo baš mnogo murije, ne samo dupli kordoni na svim prilazima, nego i u civilu unutar povorke, u Manježu itd. Bili su prilično frendli i raspoloženi. Baš je bilo opušteno i lepo, mnogo mladih, mnogo stranaca, preovlađuju mladi. 

Bilo je polugolih žena :wub: muškarci se nisu oblačili u kožne tange, nažalost....

U Bulevaru je bilo svetosavljana i krstova od pet meteri, ali je bolji momenat bio kad su neki iz dvorišta Vaznesenjske crkve mahali s pet kila tamjana, prekrio nas je dim, ali džaba kađenje, razblud i pohot je preživeo :naughty:

 

FB_IMG_1694353412035.thumb.jpg.8cb25cbea5ec004f58bf3f539b58d4de.jpg

 

FB_IMG_1694353414881.jpg.afbfeaa8770b172ba06651be6281cf3e.jpg

 

FB_IMG_1694353417640.thumb.jpg.0f9044772180f19ff7df2ca795a9b16a.jpg

 

FB_IMG_1694353420381.thumb.jpg.b5b4ef046932d1fd58ffc9215c9fb5a2.jpg

  • +1 6
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...