Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Michael Ironside :Hail: Splinter Cell referenca :Hail: sve ostalo :Hail:- Theo Tonin... he carries this ear around in his pocket.- I'm sorry. It sounded like you said-- Yeah, yeah. It's a human ear. And, uh, whenever he wants to get some guy's attention, he just takes out the ear and he starts talking into it.- Hmm. What does he say?- I don't think it really matters.Ove dve poslednje epizode ce biti nesto najbolje ikad.

Edited by Calavera
Link to comment

His initials are Boyd Crowder :lol:Gomila fenomenalnog dijaloga, opet. Fenomenalna epizoda. Michael Ironside. A bobami, i Adam Arkin je meni cool. Najbolja aktuelna serija, makar dok ne pocnem da gledam Breaking Bad :Hail:Jeremy Davies je zasluzio da ga vise ne zovem Faraday, nego Dickie Bennet :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ove dve poslednje epizode ce biti nesto najbolje ikad.
Meni sve ovo lici na to da ce season finale da bude poput zavrsetaka onih ranih Guy Ritchie filmova kao sto su Lock Stock and Two Smoking Barrels i Snatch. Nekoliko ekipa, sticajem okolnosti se nadje u isto vreme na istom mestu i onda krene showdown, svako protiv svakoga, gde vecina gine, a manjina prezivi da prica sta je bilo. Imamo Raylana i Marshalls koji jure za Quarlesom i Bennett parama, Boyda i njegovu ekipu koji bi da eliminisu Quarlesa, osvete se Dickie Bennettu, i zajebu Limehousea, Limehouse kome bi s druge strane odgovaralo da i Dickie i Boyd i Quarles nestanu sa lica zemlje, Dickie koji trazi pare koje drzi Limehouse, a usput bi rado roknuo i Boyda, mafijasi iz Detroita kojima je glavni cilj da roknu Quarlesa ali bi i rado da preuzmu business u Harlanu, Wynn Duffy koji ne zna kome carstvu da se prikloni, i na kraju Quarles koji je pogubio kompas i postao jedan klasicni loose cannon koji ce nesumnjivo da ode u blaze of glory, a koga ce sve da povede sa sobom to se jos ne zna. Znaci vezite pojaseve, bice nezaboravno, tipujem da ce Raylan i Boyd da prezive, Quarles definitvno nece, a sudbina svih ostalih je u rukama producenata i scenarista koji odlucuju sta bi bio najbolji plot za 4. sezonu.
Link to comment

Da, bice neki mega okrsaj, sigurno. Ja mislim isto da ce Quarles sigurno popiti metak, eventualno otici u zatvor. Nadam se da ce Dickie prezivjeti pa da gledamo njega i Dewey Crowea i u sledecoj sezoni :D. Limehouse mislim da ce prezivjet, mislim da ce on biti glavni negativac za sledecu sezonu. Mislim, lupam, nemam neki valjani argument za to, samo 1 osjecaj. Btw, znam, he ain't no Mags Bennet, ali Quarles mi je bash prirastao za srce. Ljigav je, potpuno lud, malo na momente over the top, ali u isto vrijeme totalni car :D

Link to comment

Epizoda rastura! :Hail:I ja zelim da Dickie prezivi, Jeremy Davies razbija ulogu! Michael Ironside i Adam Arkin su isto opasno ispali, bice njih u sledecoj sezoni, mirise mi :) Quarles gine, to svi ocekujemo, a i red je, toliko je lud i poma'nitao da prosto ne moze jos dugo da izdrzi. Brine me glavni marsal, da ne zagine on, pa Rejlanu onda u novoj sezoni posalju i novog sefa. Zakuvalo se za sve pare, bice showdown! guns3.gifguntootsmiley.gif

Link to comment
prvom prilikom kada odem u usa idem direktno u harlan, jebes njucu i cikago. jel prolazio neko od ppp amerikanaca kroz kentaki?
Prolazio ja, ali ovim vise civilizovanijim delom, tj. sredinom drzave gde ide I-65 auto put, potez Louisville (koji je gore na severu na granici sa IN) do Bowling Green, pa jos 1 sat juznije do TN granice i Nashvilla. Najbolji deo je negde malo juznije od Louisvilla kad dodjes na mesto gde se menja vreme (KY je podeljen na EST i CST vremensku zonu), i vidis pored puta znak u fazonu "menja se vreme, oduzmite jedan sat" (ili dodajte ako se ide u suprotnom pravcu) i istog trenutka ti se vreme na mobilnom promeni od recimo 11:15 postane 10:15. A ako hoces Harlan experience, ne moras bas u Harlan, bilo koje manje mesto u Appalachian planinama u bilo kojoj od sledecih drzava (KY, WV, TN, GA, NC, SC, VA) je prakticno isto. Isti ljudi, isti mentalitet, ista kultura, sve isto.Da se vratimo na show, mene je ova zadnja epizoda malo razocarala. Sve su lepo slozili u prethodnoj, a onda su valjda resili da na konto toga iskamce jednu epizodu gde se kao fol svasta desilo a u stvari nije mnogo toga osim sto je resena misterija Bennett para i sto je jedan sporedni lik zaginuo (sudeci po najavi sledece epizode). Edited by WTF
Link to comment

Meni bash super epizoda. Ako nista, zbog razgovora Raylana i Lorette [btw, jel ikad bilo kulje klinke u serijama?]. Do I strike you in any way as Van Halen fan? :Hail:@KojotJel da druga sezona sabija? :)Prva se malo kasno pali, ima dosta epizoda koje su zasebne, ali meni je svejedno kickass. Ali druga je ipak daleko bolja. Fenomenalno.I kako bih ja rado otisao na taj jug...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

+1 Videcemo kakvo ce biti finale, mada verujem da ce sezona zavrsiti kao neznatno slabija od druge.edit: ajmo pogadjalicu od koga se oprastamo u finalu! Meni je siguran Quarles, a verovatno i Arlo. Moooozda Wynn, ali nadam se da njega nece.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...