Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

light tenk je sranje. jebeni paladini, smor zivi. e zato je Dark Avenger u lineage II mamojebac za sve tenkove ikada(a igrao sam tenka u svakom MMORPG u koji sam ulazio). cak je i za PVP bio extra. hamstring+shield stun+judgment dok je stunu, pa opet shield stun :wub: DK u WOWu mu se jedini priblizio, mada mi je sama ideja tenka bez shielda bezveze, ali blood mastery u Cati je bas kako treba!
Oi! Whatta bout da biggest, greenest Choppa in da Warhammer: Blak Orc wit da Path of da Toughest? Whatta ya, Gobbo?! Edited by Праслин
Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

black orc nije light :P a tamo sam igrao sa pedercicima, pa sam imao ironbreakera... odlican za PVP, dok ga nisu unakazili... a u raidu si mogao tenkovati i sa helerom, posto nisu ni radili igru za raidovanje

Link to comment

Polako počinjem da se pribojavam efekta koji ova igra ostavlja na mene. Jutros izlazim iz stanice metroa i lik koji deli besplatne novine mi pruža primerak, i meni se u glavi izvrtele1) "I am tremendously honoured that you would give me a copy of your newspaper"2) "Why exactly are you giving me this?"3) "Go fuck yourself"

Link to comment
Polako počinjem da se pribojavam efekta koji ova igra ostavlja na mene. Jutros izlazim iz stanice metroa i lik koji deli besplatne novine mi pruža primerak, i meni se u glavi izvrtele1) "I am tremendously honoured that you would give me a copy of your newspaper"2) "Why exactly are you giving me this?"3) "Go fuck yourself"
:lol:
Link to comment
You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins: Friday, December 2 at 1:00 PM CST
Dobro opet pobeđuje...
Link to comment
  • 3 weeks later...
Star Wars: The Old Republic is the fastest-growing subscription MMO in history, with more than one million registered players since launching on December 20th. BioWare and EA will continue to steadily pulse players into the game through the holiday and into 2012 by limiting supply, ensuring a smooth and enjoyable experience for all while further growing the community. Fan reaction has been extremely positive, with the first wave of players posting impressive play-time feats after having been granted Early Game Access and playing up to seven days before launch. To date, players have:- Logged 28 million in-game hours – roughly equivalent to watching all six Star Wars movies, two million times- Averaged well over five hours a day playing the game- Created more than 3.8 million characters; 510,000 Jedi Knights and 550,000 Sith Warriors- Killed more than 2 billion non-player characters in the eight days since Early Game Access began
Импресивни резултати, нарочито ово последње: 2 милијарде убистава за 8 дана! Talking 'bout crowd control.
Link to comment

Meni se igra i nije bas nesto svidela. Nekako mi je bas na uncanny valley izmedju BioWareove prezentacije i single player RPGa s jedne strane, i punokrvnog MMOa s druge. Realno, ako mi se igra RPG, igracu Mass Effect 3 ili Skyrim. A ako mi se igra pravi MMO, uzecu WoW ili GW2.

Link to comment

Ok, igram već par dana. Utisci: 1) grafika bolja u odnosu na betu (valjda zbog AA).2) lagovanje ne postoji, osim iz nekog razloga na Coruscantu kad se ide u onaj merchant deo3) vidim da postoji problem sa queue na serverima, ja odmah odabrao dobar server i nemam tih problemčića4) problem sa dual spec mora da se reši, inače healeri će da popizde, tj već pizdim.5) redosled tastera: 1-ultimate good, 2-neutral, 3-ultimate evil moraju bar u nekom trenutku da se randomizuju, inače ću da pristiskam samo 1 i da sa 100-godišnjim džedajem pričam kao boy scout6) igra jebe kevuKumari hvala za igru, a evo i još jedan njegov doprinos temi (meni ovo prvi i jedini MMO, on čoek zna znanje, tj nema život): http://www.torhead.com/

Link to comment
5) redosled tastera: 1-ultimate good, 2-neutral, 3-ultimate evil moraju bar u nekom trenutku da se randomizuju, inače ću da pristiskam samo 1 i da sa 100-godišnjim džedajem pričam kao boy scout
i-nTWNQkN-L.jpg
Link to comment
Ok, igram već par dana. Utisci: 1) grafika bolja u odnosu na betu (valjda zbog AA).2) lagovanje ne postoji, osim iz nekog razloga na Coruscantu kad se ide u onaj merchant deo3) vidim da postoji problem sa queue na serverima, ja odmah odabrao dobar server i nemam tih problemčića4) problem sa dual spec mora da se reši, inače healeri će da popizde, tj već pizdim.5) redosled tastera: 1-ultimate good, 2-neutral, 3-ultimate evil moraju bar u nekom trenutku da se randomizuju, inače ću da pristiskam samo 1 i da sa 100-godišnjim džedajem pričam kao boy scout6) igra jebe kevu
Tek juče instalirao, uz 2-3 sata popriličnog zajebavanja. Ovaj Biowareov problem "repaira", patchovanja i nanovog skidanja 12 gigabajta u slučaju da je 1 fajlić od 5 megabajta koruptovan mora da se promeni. U odnosu na Blizzard, ljudi koji rade na sekciji instalacije igre deluju kao gomila pacera. 1) grafika ubija u odnosu na betu2) za sada još nigde lag3) -||-4) u principu nije to toliko strašno, WoW je dobio dual spec tek pre nekih godinu i po dana, živelo se i bez toga. samo je pitanje, pošto je koncept sa programerske strane izuzetno lak, zašto su odlučili da krenu bez ovoga kada se dobro zna da će biti dodano kad-tad5) +16) meni je malo preterano prelaka, ali to je valjda zbog Wow veteranstva. juče uradili dungeon i to bez healera. i uopšte još ne kontam kako tenkovanje funkcioniše, ali to je moje neznanje, L2P ja!
Kumari hvala za igru, a evo i još jedan njegov doprinos temi (meni ovo prvi i jedini MMO, on čoek zna znanje, tj nema život): http://www.torhead.com/
Služimo Republici -_- Inače, Torhead je još uvek nov i 90% nepopunjen, trenutno su samo dejtamajnovali sve iz databaze same igre, ali nemaju opise i komentare šire populacije. Za sada služi samo da se vidi gde se mogu naći određeni predmeti/servisi/NPCs i rudimentarni opisi koncepata, ali taj sajt će pokazati snagu tek nakon 5-6 meseci kad ljudi krenu sa popunjavanjem praznina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...