Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Jako me nervira kada u prosečnim serijama relativno uspešan koncept nekog lika ukinu nebuloznom smrću i zamene ga bledom dosadnom klišeastom kopijom. Smena na vrhu Reynholm Industries u The IT Crowd je upravo jedna od takvih.Umesto odličnog lika koji totalno pripada datom okruženju...Denholm_declares_war.jpg... dobili smo petparačkog idiota koji uništava sve čega se dotakne i zbog kog je serija gotovo negledljiva.it_crowd_douglas.jpgMerde! <_<
Au kako gresis. Da su caleta zamenili sinom koji je isti, sta bi dobili? Sin je debil i time je adekvatno predstavljen :lol:On topic:Sam iz Life on Marslife_mars1_wt_l_1.jpgDo kraja sam vec aktivno navijao da ga The Guv upuca.
Link to comment
Au kako gresis. Da su caleta zamenili sinom koji je isti, sta bi dobili? Sin je debil i time je adekvatno predstavljen
Meni je takodje sin super. Ne mogu reci da je bolji od oca, ali uopste mi nije smetao, naprotiv. Taj lik ima svoju blesavu seriju Snuff Box.
ti si decko gej. kako to mozes?
:)Priznaj, i tebe je nervirala. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Meni je iritantna Lerijeva zena u Curb Your Enthusiasm. Ali mislim da mi serija ne bi bila toliko dobra da mi je ona super lik.Dalje, kad sam gledala L Word, uzasno me je nervirala Tina (na slici dole).laurel6.jpgTo je sto trenutno mogu da se setim od iritantnih likova iz dobrih serija. U iritantnim serijama, koje iz nekog razloga odgledam vise od par epizoda, uglavnom me svi nerviraju, ali ipak su mi sampionke iritantnosti ove dve:ellen+pompeo.jpgalexander-gal-starprem.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...