Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ako se neko razume u hijalouronsku kiselinu i kolika bude koncentracija u nekoj,sta znam,prosecnoj kremi?

 

 

imam neki gel koji ima 0,12% pa sam mislila da ga koristim kao serum da ga potrosim ali ne znam..

Link to comment

the ordinary serum ima 2% hijalurona, nisam sretala istaknut udio kod drugih brendova. enivej, hijaluron je obicni ovlazivac, ne mozes pogrijesiti ako ga koristis, u najgorem slucaju samo nece uraditi nista. po mom iskustvu, a i preporukama koje nalazim, najbolje ga je koristiti s necim okluzivnim preko, inace moze i da isusi kozu. 

Link to comment
  • 2 months later...
On 16.4.2020. at 15:54, gospa buba said:

gde je dm toshin bunar?

I super je, bar za vreme vanrednog stanja nio stalno prazan od ljudi a odlično snabdeven. Tad sam po higijenske proizvode išla tamo redovno.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Devojke, pomozite neznalici: dobih "LRP Toleriane Dermo Cleanser" - Cleansing and Make-Up Removal fluid uz neku porudzbinu, ali bez uputstva kako se koristi.

Da li se to ispira sa lica? :ph34r: Uopste se ne primecuje da je na kozi, kao da upija sve? (Ja sam se posle toga ipak umila, za svaki slucaj)

Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

Devojke, pomozite neznalici: dobih "LRP Toleriane Dermo Cleanser" - Cleansing and Make-Up Removal fluid uz neku porudzbinu, ali bez uputstva kako se koristi.

Da li se to ispira sa lica? :ph34r: Uopste se ne primecuje da je na kozi, kao da upija sve? (Ja sam se posle toga ipak umila, za svaki slucaj)

nikakva mudrost

verovatnono si namazala premalo fluida pa se zato upio. za čišćenje lica treba naneti više nego kreme za lice i razmackati dobro po celom licu. poenta je da ga ima dovoljno da se nečistoće rastvore. ako se šminkaš mackaj X2. moja preporuka za skidanje je uz pomoć mokrog malog peškira ili dečije pamučne pelene kojima lepo sve skineš. posle se umiješ.

  • Hvala 1
Link to comment

Kome trebaju Bluetooth earbud sluške sa odličnim zvukom, mogu da preporučim Mpow X3. Ko ima ebay tamo su dobre cene (još ako dodaš ovaj proizvod u "Watch", posle par dana ti regularno stiže ponuda malo snižene cene... proverio sam ovo 2x).

 

1595602929_4531775567821.png

 

U odnosu na earbuds od Samsunga (ili Apple-a) cena je vrlo niska, što kaže ovaj tekst "75% cheaper than AirPods Pro, 90% as good".

 

Noise cancellation je OK, mada nije na nivou "pravih" sluški (kao što su npr. Bose QC25II, u kojima se ne čuje da sediš u avionu, čak i ako ništa ne svira od muzike.) Ko gejmuje na smartfonu, možda će imati problem sa latency (mene latency malo zeza kod Duolingoa, inače ne gejmujem).

 

Ali je unreal kako je dobar posebno bass (srednji su solidni i prisutni, a visoke frekvencije sve slabije čujem u ovim godinama, pa nisam referentan). Ne samo što je masivan bass, već je i vrlo dobro definisan (mislim da mi Bill Laswell i slično zvuči skoro jednako dobro na Mpow X3 koliko i na Bose QC25II).

 

Još 1 mala primedba, volumen mikrofona bi mogao biti bolji (ne volim kad moram vrlo glasno da pričam po ulici "sam sa sobom", ali vidim da me druga strana slabo čuje inače)... Inače je kvalitet snimka sa mikrofona besprekoran (na jeftinim slušalicama sa mikrofonom, to je katastrofa).

Link to comment
  • 2 months later...

ima li neko preporuku za kremu za suncanje za lice koja ne zatvara pore? la roche, avene i taj apotekarski rang, pa i blogerski hit svr blur, meni to nista ne odgovara. avene mi je jos i najbolja, ali daleko od idealne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...