Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

@ Boza:ja ne znam za takve liste, a zavisi i na kakvu muziku mislis. sto se rocka tice, tu najvise vode dugme i corba, mozda jebeni plavi orkestar...
jednostavno me zanima kojih je 10 najprodavanijih albuma na nasim prostorima svih vremena.ja sam nesto nacuo da je neka ploca miroslava ilica najprodavanija, ali nigde ne mogu da nadjem nikakav podatak, a verujem da se to brojalo.
Link to comment
jednostavno me zanima kojih je 10 najprodavanijih albuma na nasim prostorima svih vremena.ja sam nesto nacuo da je neka ploca miroslava ilica najprodavanija, ali nigde ne mogu da nadjem nikakav podatak, a verujem da se to brojalo.
ako ćeš i to da brojiš, onda ni dugme, ni bljari bačor nemaju nikakve šanse
Link to comment
ako ćeš i to da brojiš, onda ni dugme, ni bljari bačor nemaju nikakve šanse
apsolutno sve se broji, opklada je u pitanju (relativno velike pare),jednostavno mi treba ta top lista, odnosno koliko od kog zanra je u prvih 10.
Link to comment

Danijel je apsolutni rekorder sa 700,000 komada DzuuUUUuuuUUUuuliiIIIIiiiII, ako se dobro secam. Nesto kasnije te godine sam bio u Danskoj i na polici sa snizenjima bese i Danijel u drugacijem omotu i verovatno na engleskom. Ja se zaletim i kupim Give 'em Enough Rope i Cut the Crap mada nista losije ne bi prosao ni sa Danijelom umesto ove druge.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...