Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 21.5.2021. at 15:03, Peter Fan said:

Grad puca po shavovima dok nekompetentna gradonacelnica radi virtue signaling:

 

Chicago mayor declares she will only grant interviews to 'journalists of color' (msn.com)

 

Meni je apsolutna misterija kako je ona izabrana i jos je na vlasti... Cikago nikad nije bio left toliko. Urnisala je grad. Treba njima Daley la familia da se vrati sa sve italijanskom i irskom mafijom. 

 

Mi bogami peticiju za recall za DA Gascon (Sorosev pupoljak), a i recall za gov Newsom. 

 

- - -

 

 

 

Tulsika ko drugi od demsa:thumbup:

 

Kakav bi ona dobar predsednik bila, ne moze niko da je potkupi, ona je in piece sa samom sobom. Siri pozitivnu energiju... 

 

 

Link to comment

Advokati optuzenih za provalu u Kapitol javno govore da su njihovi klijenti mentalno bolesni ljudi, na koje je delovala propaganda koja nije vidjena od Drugog svetskog rata:

 

Quote

Watkins, the “Q Shaman” Jacob Chansley’s attorney, said his client had Asperger’s syndrome and indicated that Chansley’s mental state — and the impact of Trump’s “propaganda” efforts — would play a role in his case. 

 

A lot of these defendants — and I’m going to use this colloquial term, perhaps disrespectfully — but they’re all fucking short-bus people,” Watkins told TPM. “These are people with brain damage, they’re fucking retarded, they’re on the goddamn spectrum.” 

 

“But they’re our brothers, our sisters, our neighbors, our coworkers — they’re part of our country. These aren’t bad people, they don’t have prior criminal history. Fuck, they were subjected to four-plus years of goddamn propaganda the likes of which the world has not seen since fucking Hitler.” 

 

One particularly remorseful defendant, Anthony Antonio, was sick with a novel disease, “Foxitis,” when he entered the Capitol through a broken window on Jan. 6, his attorney Joe Hurley argued during an initial appearance earlier this month. 

 

For months, stuck home due to the pandemic, he watched endless hours of the cable television station and eventually came to accept Trump’s bogus claims of a stolen election, Hurley told TPM. 

 

Antonio is currently out of detention. In an interview, Hurley said the “Foxitis” claim wasn’t a defense in itself, but rather crucial context — an explanation of why his client marched to the Capitol in the first place.

Capitol Rioters’ ‘Trump Defense’ Comes Up Again And Again. Will It Make A Difference?

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Malo naobrazbe za samoupravne socijaliste, legenda Thomas Sowell ...

 

Quote

spacer.png1

spacer.png1

 

 

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment
9 hours ago, mustang said:

 

 

Tulsika ko drugi od demsa:thumbup:

 

Kakav bi ona dobar predsednik bila, ne moze niko da je potkupi, ona je in piece sa samom sobom. Siri pozitivnu energiju... 

 

 

Doticna je debil. A nije ni demokrata.

Link to comment
9 hours ago, mustang said:

 

 

Tulsika ko drugi od demsa:thumbup:

 

Kakav bi ona dobar predsednik bila, ne moze niko da je potkupi, ona je in piece sa samom sobom. Siri pozitivnu energiju... 

 

 

 

Ne bih imao nista protiv, dapace ... 

 

2 minutes ago, NevenMan said:

Doticna je debil. A nije ni demokrata.

 

Jok ti si. Jeste demokrata, ali nije marksista ... demokrate uglavnom do pojave Baraka Huseina Obame nisu bili marksisti.

Link to comment
1 hour ago, Jusuf Hatunic said:

 

Ne bih imao nista protiv, dapace ... 

 

 

Jok ti si. Jeste demokrata, ali nije marksista ... demokrate uglavnom do pojave Baraka Huseina Obame nisu bili marksisti.

 

oce to malo jace da osamuti kad se marksizam uci od regana i hannityja.

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
17 hours ago, Peter Fan said:

Grad puca po shavovima dok nekompetentna gradonacelnica radi virtue signaling:

 

Chicago mayor declares she will only grant interviews to 'journalists of color' (msn.com)

Na ovom topicu se naveliko komentarise o svakakvim sitnicama koja se desavaju u USA ali ova vijest prodje bez ikakvog komentara osim Mustang.

 

Do sada  me bilo bas briga sta se desava tamo i kakve gluposti mogu da izmisle (ovdje mislim na sve strane) ali ove rasisticke ideje se polako priljevaju i u evropu i to je problem.

Tako da imamo jedan studenski sindikat (koji je nekad bio najjaci i srecom vise nije) koji zabranjuje bjelcima da prisustvuju sastancima kada se prica o rasizmu. I naravno NY Times je napisao clanak o tom sindikatu braneci ga od napada francuske vlade.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Jusuf Hatunic said:

 

Ne bih imao nista protiv, dapace ... 

 

 

Jok ti si. Jeste demokrata, ali nije marksista ... demokrate uglavnom do pojave Baraka Huseina Obame nisu bili marksisti.

Barak Obama... često me pitaju, zašto volim Baraka Obamu, pa hajde da citiram mog omiljenog liberal rednecka, Trey Crowdera:

 

 

  • +1 1
Link to comment
Quote

After she concealed her race, Black Indianapolis owner's home value more than doubled

The homeowner suspected race played a role in her first two low appraisals. Now her experiences are part of complaints with federal housing authorities.

A Black Indianapolis homeowner who had a nagging suspicion that her house was lowballed in two appraisals last year went to great lengths to conceal her race in a third. She removed photos of herself and her relatives and had a white friend pose as her brother for the appraiser's home visit.

The result? The appraisal of Carlette Duffy's home more than doubled.

Duffy's home, which was assessed by different companies last year, was first appraised at $125,000, then $110,000 and finally $259,000 in November, according to the Fair Housing Center of Central Indiana. The nonprofit announced this month that it had filed housing discrimination complaints on Duffy's behalf with the Department of Housing and Urban Development.

Amy Nelson, executive director of the group representing Duffy, said it's "heartbreaking" that she had to do so much to secure a fair appraisal.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/after-concealing-her-race-black-indianapolis-owner-s-home-value-n1267710

Edited by vememah
Link to comment
6 hours ago, borris_ said:

Na ovom topicu se naveliko komentarise o svakakvim sitnicama koja se desavaju u USA ali ova vijest prodje bez ikakvog komentara osim Mustang.

 

Do sada  me bilo bas briga sta se desava tamo i kakve gluposti mogu da izmisle (ovdje mislim na sve strane) ali ove rasisticke ideje se polako priljevaju i u evropu i to je problem.

Tako da imamo jedan studenski sindikat (koji je nekad bio najjaci i srecom vise nije) koji zabranjuje bjelcima da prisustvuju sastancima kada se prica o rasizmu. I naravno NY Times je napisao clanak o tom sindikatu braneci ga od napada francuske vlade.

 

Ne znam zasto se cudis, pa ovo jeste svetski projekat koji je ne slucajno (Amerika i Engleska bice zemlja proleterska) samo zapoceo obrnutim redosledom ..... od USA ka ostatku sveta koji ce ga prihvatiti, milom ili silom.

 

Zabrana dolaska belaca na fakultete (Day of Abcence) je ovde pocela pre 5 godina, cuveni slucaj Bret Weinstein. Mozes ti taj dan i da dodjes na fakultet ako si beo, ali ti fakultet ne garantuje bezbednost, odnosno - bices prebiVen! Lincovan. Bret Weinstein je taj dan iako beli Jevrejin, levicar, borac protiv svakog rasizma odlucio da dodje ... i zazalio sto je to uradio. Dobili su on i zena pola miliona dolara odstete za pokusaj linca, ali je to Univerzitetu nadoknadio Soroš.

 

I to ce naravno doci u Evropu, samo sto se u Evropi jos na fakultete ne upisuje na osnovu boje koze, ali radi se na modifikaciji, verovatno ce biti zabranjeno hriscanima da dolaze. Mislim, ne verujucim hriscanima, posto njih vise nema ni u promilima, nego hriscanima "poreklom", kao i strejt osobama, naravno.

 

Postmodernizam nudi bezbrojne opcije, recimo sasvim bi bilo realno za ocekivati da se na odredjeni dan zabrani Jevrejima da dodju na posao/fakultet i ovi Obamini zombiji bi to prihvatili kao nesto skroz kul i fantasticno.

 

Ja cesto potpuno pogresno koristim komuniste da bih ovo poredio s njima, a kad razmislim, bez obzira na sve zlocine koje su pocinili, komunisti (barem oni nasi) su ipak bili ljudi od kakvog-takvog integriteta i zdravog razuma, mnogi od njih bi se pobunili i ne bi prihvatili ovo. Gospoda za ove.

 

Ovo je nesto sto bi se trebalo porediti sa pandemijom, virusom slicnim koroni, samo sto umesto respiratornog napada centralni nervni sistem, tj. po mom misljenju radi se o bolesti koja uzrokuje nemogucnost razmisljanja/rasudjivanja. No, kao sto respiratori nisu bas pomogli protiv korone, mislim da ni ovde neki elektro-shokovi ne bi pomogli da se povrate izgubljene mozdane funkcije.

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment
5 hours ago, ObiW said:

Barak Obama... često me pitaju, zašto volim Baraka Obamu, pa hajde da citiram mog omiljenog liberal rednecka, Trey Crowdera:

 

 

Samo ti slusaj svoje omiljene youtube redneckove, ja cu se i dalje informisati iz drugih izvora ... bez konkurencije, Husein Barak Obama je najgori potus svih vremena.

 

 

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Sta vam rade kultur marksisti i 12% crnaca...ni u Vorkuti '48. nije bilo kao vama sada...

 

Preozbiljno ti to shvatas. Meni niko nista ne radi. Meni su koferi spakovani isto kao 1999. Tih devedesetih sam bio mlad i glup pa sam dozvolio sebi da ostanem zaglavljen u logoru, jedva sam se probio. Nisam vise mlad :D, to se, naravno, nece ponoviti. 

 

U svemu moras imati neki svoj interes. Trenutno, ja imam dva. Deca i penzija. 

 

Deci sam sve objasnio i uverio se da su shvatili, sto je bilo mnogo lakse nego sam ocekivao, s obzirom na odvratnosti kojima ih u skoli uce indoktriniraju i ispiraju mozgove. Jos sam ja vise naucio od njih, nego oni od mene. Ovo je ipak njihova zemlja, tu su rodjeni. Prakticno ih nisam savetovao (ni ja nisam u tim godinama prihvatao savetovanje), vec svu energiju usmerio na objasnjavanje koliko je vazno da imaju plan B. Da ne bude "samo tetki da odnesem ...... cak sam im to i pustio, da shvate koliko je tajming za plan B bitan.

 

Sto se penzije tice tu su stvari prilicno beznadezne. Ovi nece biti sposobni ni narodne kuhinje da organizuju, kamoli da nekome nesto isplate. Znaci moracu sam da se isplatim. A to je ovde tako yebeno lako, jos uvek. 

 

Ja sam okay, ne brini za mene.

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment

Obaveštenje @izvesnima KR
Imate super temu za tu vrstu diskusije kakva se vodila ovde poslednjih 12 sati: 
Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...