Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Obaveštenje @svima ▪ uznemirujući sadržaj

Donji video je cenzurisan ali to ne pomaže mnogo.

Nemojte se zeznuti da ga pustite tek onako, kežuali listajući forum. 

Zabranjeno je kačiti eksplicitne/uznemirujuće sadržaje, ali iz opravdanih razloga, po proceni moderatora, takav sadržaj u ovom postu nije uklonjen.

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)

 

Edited by Krošek
mod edit - uznemirujući sadržaj
Link to comment

Pitaju me neki turisti na hajku zasto helikopteri kruze i gde... Odgovorih to je hollywood i highland, mora da je neka pljacka uz oruzje bila... I evo sad me nije mrzelo da odem na citizien app jer divljaju crnci sa skuterima po kraju (upravo jednog opalio auto).. I pogledam u istoriji, ladno neka budala pod pretnjom nozem otela ELEKTRICNI BICIKL coveku :isuse:

 

Ja vec imam pricu ako neko krene da mi slucajno otme psa, jer se i time bave u poslednje vreme, da im kazem da je mesanac i ima hearth conditon i proliv non stop :lolol:

Better be prepared then sorry. 

Screenshot_20210421-171024.jpg

Link to comment
On 20.4.2021. at 20:17, NiZdr said:

 

Obaveštenje @svima ▪ uznemirujući sadržaj

Donji video je cenzurisan ali to ne pomaže mnogo.

Nemojte se zeznuti da ga pustite tek onako, kežuali listajući forum. 

Zabranjeno je kačiti eksplicitne/uznemirujuće sadržaje, ali iz opravdanih razloga, po proceni moderatora, takav sadržaj u ovom postu nije uklonjen.

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)

 

 

Jebote leb te jebo. Ne mogu da dodjem sebi 

  • +1 2
Link to comment
On 20.4.2021. at 21:36, Mos said:

Najgori jebeni snimak ikad. 

 

Sve sudske troškove pokrio grad, a nakon što je oslobođen, policijsko odeljenje ga je ponovo zaposlilo kako bi izgurao do uslova za penziju, u kojoj sada uživa.

Edited by zorglub
Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

Sve sudske troškove pokrio grad, a nakon što je oslobođen, policijsko odeljenje ga je ponovo zaposlilo kako bi izgurao do uslova za penziju, u kojoj sada uživa.

 

To lika koji je pucao, ali ne narednika psihopatu koji komanduje "ukrsti noge, digni ruke gore, i puzi prema meni ali bez da spuštaš ruke" :isuse:  Izraelski trening najbolji na svetu.

 

Taj se penzionisao odmah i otputovao u toplije krajeve, boli ga dupe. Ovaj što je pucao je još i najmanje kriv, lak dečko na obaraču; nadređeni manijak koji se igrao antiterorizma u hodniku hotela, taj je trebalo da odgovara. 

Link to comment

Zato treba investirati u policijsku obuku. Jebiga oni nam dodju i mama i tata, i psiholog i socijalna sluzba, pa ne ide to tako. A on ima sekund da proceni sa kakvim ima posla. 

 

Oko 50 policijaca je od januara poginulo na poslu. Ekstremno rizican posao. Vecina nas ne bi smela ni da pisne sa nekom budalom na ulici, zamislite samo pod kojim stresom, pritiskom rade...

Link to comment

2021-04-22-22-42-37-www-odmp-org-3486b30

 

"Better you than me"

 

PS: 10 najopasnijih profesija u US za 2020:

 

2021-04-22-22-48-28-www-ncwriskmanagemen

 

Ali hajde da se zabrinemo nad jadnim malim fašistima:

 

 

Edited by zorglub
  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...