Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

proguglati stockton za vreme karantina....hint

 

da posle ne bude generalizujem

 

 

btw roger, imas li ti IKAD neku pozitivnu rec da napises?

za tebe je frenk nada

Link to comment
13 hours ago, NevenMan said:

 Ilegalci placaju takse. Najveci debilizam je ta stara rasisticka republikanska mantra o njima koji ne placaju takse. 
samo onaj sto bere narandze za kes ne radi to, svi ostali rade pod nekim tax id beojem i redovno uplacuju takse

 

ali ako te bas brine; evo ja rado dajem od moje takse za njih; a za takve poput tebe ne pada mi napamet

 

 

samo napred batice

 

fyi nit sam republikanac nit rasista

 

 

Link to comment

Nepodnošljivo smaraju pričom o rasnoj strani COVID-19 krize ovih dana. Svaki autor se sve više vezuje u čvor kako bi izbegao da istakne da je problem pre svega u siromaštvu, tj. klasi a ne rasi.

 

KYT danas u tekstu koji me mrzi da linkujem tutumrači, "The most futile conversation in the U.S. is the argument about whether race or class is the main impediment to African-American social mobility. In reality, they cannot be separated from each other. African-Americans are suffering through this crisis not only because of racism but also because of how racial discrimination has tied them to the bottom of the U.S. class hierarchy."

 

Znači imaš rasizam a imaš i rasizam :isuse: Naravno, nijednom nije pomenula da im treba uvesti državno zdravstveno osiguranje.

EVgr-KqXsAAMFsf.jpg

Link to comment

ja mislim da ako bi svima nama poslali kits na kucne adrese da se vidi da li smo imali koronu jos od novembra ...sto je apsolutno moguce, bio je talas jace “prehlade” i “gripa”...svi su bili bolesni ...brze mozemo da se vratimo da radimo. 

 

evo kenjaju kako svi mozemo da se testiramo, daju linkove, isto ko sto mucenici dobiju nekog na telefon za unemployment...ja ne mogu da se testiram jos, nemam nista od navedenih simptoma. a rekli na vestima SVI to znaci i oni bez simpotoma. 

 

testirala bih se najvise zato sto mislim da sam imuna i da dam krv ako moze plazma moja da pomogne nekome. 

 

 

Link to comment
On 19.4.2020. at 8:55, papapavle said:

Mislim da ti ne trebaju simptomi, možeš da sama poručiš kit (po ceni od $150) od npr. https://www.vaulthealth.com/covid , pa uzmeš uzorak pod telenadzorom RN, i pošalješ ga njima, a oni šalju na Rutgers na PCR test.

 

hvala. ali bas da placam toliko a obecali jos pre 5-6 nedelja da ce nas sve testirati ...ne daje mi se toliko plus nas je dvoje

 

al eto, ti si taj link iskopao a nama garcetti non stop testiramo vas...imate i link gde mozete da se svi prijavite a onda odes na li k i prvo pitanje je imas li simptome. ako nemas, ne mozes da se testiras. a naravno ni da pomenu mogucnost da mozes da kupis kit i sam se testiras

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...