Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Добар је Liebherr, али полица за флаше би била још боља да пиво на њу може да се стави без страха од пролетања јер су Швабе истриповале да им фрижидере купују само винопије па је размак за 1.0 и 0.7 флаше.

 

Едит: Наравно, немам тај са слике већ један од основних модела :)

Edited by Прслин
Link to comment

Мени мајстор рекао да је Беко катастрофа јер купују јефтине кинеске компресоре. Каже LG је тренутно најбољи јер праве своје компресоре који имају 10 гдоина гаранције. Од све деце најгоре је Горење, бар ово што се код нас продаје. Гаранција је слаба утеха, бар по мом искуству.

 

Прошли фрижидер нам је био баш Горење, испоручен је са грешком, прва интервенција после две недеље уз опцију овлашћеног сервисера "хоћете да чекате део два месеца или да буџимо овде и одмах", ми изабрали буџење. Од старта биле пробушене цеви, цурио не фреон већ неки r606 гас који се од фреон - по речима мајстора - разликује "по томе што је отровнији" :lol: Гаранција од пет после две године престала да важи јер је избледео каса блок који траже уз гаранцију. Када је после неког времена коначно рикнуои компресор (стално је радио јер није било довољно гаса), славио сам што ћу да избацим Горење ђубре из куће. Зато смо и узели квалитетнији, да не пролазимо поново кроз малтретирање због глупог фрижидера.

Link to comment

A kakvi su aspiratori i ugradne masine za sudove Gorenje?

Aspirator na filtere(daleko mi je odvod za ventilaciju) mora sa 2 motora?

Masina sa sudove mora 45 cm da bi se ostatak uklopio lepo

Link to comment

View New Content je čudo :D

 

Ovo je interesantan video klip u kome ovaj Švaba raskantava celu Miele mašinu za pranje sudova. Rastavlja je na sastavne delove i pokušava da delove iskoristi za neke druge namene. Digitalni Cigan Rom takoreći, reciklira postojeće smeće i od njega budži nove stvari.

 

https://youtu.be/BGhBOs6e3I4

 

A kakvi su aspiratori i ugradne masine za sudove Gorenje?

Aspirator na filtere(daleko mi je odvod za ventilaciju) mora sa 2 motora?

Masina sa sudove mora 45 cm da bi se ostatak uklopio lepo

Treba drugar da nabavi uskoro aspirator. I on i žena mu su gospoda inženjeri™ kao i neverovatne, paranormalne cicije, kao iz nekih francuskih romana. Očekujem da će prodžarati sve što postoji na internetu, oderati patike i gume dok ne nađu najjeftinije i najpovoljnije. Kada to dođe na red, javljam...

Link to comment

Izgleda da bi valjalo da pojasnim, rečenična konstrukcija mi nije precizna - nji' dvoje su cicije kao i inženjeri. Dakle, tehnički potkovani sa znanjem električnih mašina, moralno opredeljeni za najpovoljnije uređaje. Ne zna se ko je gora cicija, u stanju su da danima čekaju na internetu, obilaze ceo grad ne bi li našli najpovoljnije ponude. Jednom sam se zajebao pa pošao sa njima, ceo dan smo tabanali, spali s nogu zbog neke smešne razlike u ceni.

Link to comment

i ne samo da ste ustedeli, nego ste se i rekreirali. 

precizna ti je bila receninca konstrukcija, ja sam odmah razumela o cemu se radi. 

 

neam pojma cime bih napunila aramov frizider... 

Link to comment

Rene i Barti, hvala na odgovorima.

Trebala mi je potvrda nezavisne komisije :)

(Čovek našao komplet mašina za veš + mašina za sušenje, 400 eura, polovno,

ali neke silne garancije i majstor (koji se kune da neće zatrebati bar tri godine, a ako nam se ne svide

dolazi da ih nosi i vraća pare!) u po dana po noći,

Meni to zvučalo previše, još malo para se doda i kupi se novo (Gorenje ili nešto slično), a to novo bi moglo

i na rate. Umalo rat u kući da izazovem.)

Sinoć stigla za veš, danas korišćena, dva puta, pere dobro, skoro je nečujna, ne mrda dok centrifugira na 1200 obrtaja,

malo vode troši, ima neki program za rastresanje, jastuci izašli neugnječeni.

Teška je toliko da ja ne mogu da je pomerim, a volim kad mogu pomerati stvari po kući.

Sve u svemu, prvi utisci pozitivni.

Jel taj lik iz Kaluđerice?
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...