Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

ej mire ti odlazi na onaj pušački topiks,zar ne vidiš da se mi ovde skidamo kao da nam nije dovoljno teško!!!!!jbte ja sam imala blage krize i nervoze samo prvih 7dana..sada već kao da ništa nije ni bilo..evo pušila sam joint za vikend i sa manje duvana i sa više duvana i ništa,misim ništa od želje za nikotinom,ništa..trava je bila divna :)

Link to comment

makso kako napreduješ?jel ide nekako?inače ugojila sam se 2kg za ovih 20dana..katastrofa!a skroz sam zaboravila na kokice kao jebenu zezlicu za kad bi nešto a ne smeš ili ne znaš šta ćeš..sa njima sam se i sa šećera skidala..moraće ponovo da se uvedu asap!

Link to comment
ej mire ti odlazi na onaj pušački topiks,zar ne vidiš da se mi ovde skidamo kao da nam nije dovoljno teško!!!!!
Sledeceg meseca ovaj topik, koga si upravo ti zapocela, puni dve godine, a ti se jos uvek skidas. Zar ti nije bolje da pusis i uzivas kao covek, umesto sto godinama samu sebe mucis fizicki i psihicki, i to nizasta?
Link to comment

sve kul, nemam krize kao prvih dana al sam se razboleo i to sve pripisujem prestanku pušenja <_<ne razmišljam uopšte o cigaretama, na početku sam grickao semenke suncokreta, sad ne tražim nikakvu "zamenu" i volja da prestanem je jača nego prošli put.

Link to comment

kuuul..samo napred!!!!ne bih da ti solim pamet ili bilo šta,odrastao si čovek ali ipak... ako nisi sam sebi motiv stavi na papir koliko novaca ti ode u dim i šta bi sve lepo mogao kupiti Almi za te pare :)

Sledeceg meseca ovaj topik, koga si upravo ti zapocela, puni dve godine, a ti se jos uvek skidas. Zar ti nije bolje da pusis i uzivas kao covek, umesto sto godinama samu sebe mucis fizicki i psihicki, i to nizasta?
ja sam tek počela sa skidanjem,po prvi put i tek pre 20dana... to što sam započela topik je bilo povodom uvodjenja onog nesrećnog zakona o zabrani duvanskog dima a pošto nije uticao na mene sam nastavila sa pušenjem sve do sada...eto. Edited by ivy
Link to comment
jel neko citao onu knjigu alana kara? svi nesto pricaju o tome i par njih je navodno ostavilo cigarete uz pomoc te knjige, pa nesto razmisljam da nabavim...mozda upali
i meni je drugar preporučivao i njemu je pomogla ...ja sam počela da čitam i smorila me tj. shvatila sam da mi ne trebaima na netu ako te ne mrzi on line čitanje http://www.scribd.com/doc/55241353/Carr-Allen-Lako-Je-Prestati-Pusiti
Link to comment
2 kile :(
ništa više od prekjuče? :Dznam da si pisala da imaš lufta jer si ranije dosta smršala, al kad već imaš takav jak karakter, bolje obrati pažnju na ishranu jer to klackanje s kilogramima nije baš zajebancija.
Link to comment
ništa više od prekjuče? :Dznam da si pisala da imaš lufta jer si ranije dosta smršala, al kad već imaš takav jak karakter, bolje obrati pažnju na ishranu jer to klackanje s kilogramima nije baš zajebancija.
trudim se..trudim se! :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...