Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Shimpre ajd ispricaj neki vic, kad si vec ovde.
ne znam da li je biloprijavio se gurbet za ja imam talenat...kad je dosao pita ga ziri za talenat a on kaze da ume da imitira pticu...ziri negoduje jer su vec videli tako nesto i kao to nije nista specijalno...gurbet ih zamoli jos jednom da proba ali mu nisu pruzili sansu...gurbet kaze ok nema problema, ode do prozora, otvori ga i odleti
Link to comment

gangnam style na youtube-u ima oko 600 miliona pregleda i jos malo pa ce da prestigne dzastina bibera na prvom mestu...ganci style nema nijedan pregled i nalazi se na poslednjem mestu

Link to comment

Dodje Mujo (musliman cigan) u cirkus, i pita gazdu (polu mandjara polu ustasu) "jel oces da se uortacimo, imam ja psa koji svira i macku koja peva, pa da nastupaju kod tebe u cirkusu i delimo pare?". I gazda neverue, kaze aj dovedi ih da vidim. I dovede im Muja, i stvarno, pas (jevrej) cepa djitru, macka (pederkinja) peva, gazda se odusevi, pocnu da nastupaju, postanu senzacija, i muja za par godina postane milioner. i sedi muja sa nekim ortacima (ciganima pederima jevrejima) na nekom ostrvu, cirkaju koktele i bahate se, i pitaju ga ortaci "daj mujo, aj nam sad otkri kako si uspeo da ih istreniras, u cemu je fora?" a muja kaze "ma pas i svira i peva, macka samo otvara usta". kome se ne svidja, nek zaobidje topik -_-

Link to comment

Ne znam da li je bio, ali da nastavimo u prigodnom tonu.Uhvatila dva ljudoždera cigu i počeli da ga peku na ražanj. Dolazi treći ljudožder i pita ih:-A bre, što ga tolko brzo okrećete?-Pa, kad ga sporije okrećemo, počne da krade krompiriće !

Link to comment

uhvatio mandril zlatnu bicuri i ona mu kaze pusti me mandrilu ispunicu ti tri zelje i on kaze da zeli da bude beo (sto je i normalno), da stalno ima vode (ne verujem da je za kupanje) i da gleda u dupeta (muska verovatno jer je peder) i ona ga pretvori u wc solju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...