Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Uhvate skinsi cigu(uz to peder i jevrej) reseni da ga biju i daju mu kockicu i kazu:"cigo(pederu i jevreju) ako bacis od 1 do 5 bijemo te ko vola u kupusu". Na to ce ciga(uz to peder i jevrej): "a ako bacim sesticu?" Onda bacas ponovo.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

kad je zarko lausevic junacki zaklao ljubu tadica u onom filmu, branislav lecic je naredio da zadave jakuba svilenim gajtanom, a onaj jedan glumac je rekao zar brata, mandove jedan

Link to comment
idu skinsi i naidju na cigana pedera jevreja (kao ona kafa 3 u 1) i bace ga u reku a on im kaze spasite me molim vas ispunicu vam tri zelje
I oni ga spasu i zatraze mu tri zelje:- Ajde da Ameriku opali uragan. I bi tako.- Onda, neka ti umre majka. I njemu umre majka.- I za kraj, ajd se udavi. I on se baci natrag u reku i udavi se.
Link to comment
idu skinsi i naidju na cigana pedera jevreja (kao ona kafa 3 u 1) i bace ga u reku a on im kaze spasite me molim vas ispunicu vam tri zelje
I oni ga spasu i zatraze mu tri zelje:- Ajde da Ameriku opali uragan. "Nemogu to brate ja sam ciga, nisam haarp.- Dobro, ajde onda da prestanes da krades i pederises se. "Ovaj, sta bese ona prva zelja?"
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...