Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

On 11.6.2020. at 19:37, goofs said:

Da li neko ima Orion net i bavi se sistem administracijom, programiranjem ili slicnim radnjama?

 

Nista mi jbno ne radi, GIT, FTP, SSH, cak i torenti (poneki) blokiraju, uopste ne kontam, jesu li pozatvarali portove ili mi je dodeljena neka blacklist IP adresa.

Da li si resio problem? 

Isti slucaj bio ikod mene, Orion optika, i nije nikakav BL u pitanju.

Nije radio pull/fetch i dobijao sam neki authorization error. Sto je najgore desavalo se i da prodje nakon sto menjam grane radim pull/fetch do iznemoglosti, pa onda opet nece...

Na kraju se ispostavilo da je problem bio do Huawei rutera kojeg sam dobio od Oriona, a koji je imao neki cudan konflikt sa nekoliko Apple uredjaja povezanih na njega. 

Nakon sto sam iskljucio wifi na Huawei ruteru i  povezao moj stari Asus na njega sve radi kao sat.

Edited by Biohemija
Link to comment

Svaka cast, probacu to :) Sve isto kako si opisao, a nisam resio problem jer je kod zenske polovine u kuci, a ne nosim posao previse cesto tamo, ono par puta sto sam nosio sam se snalazio na druge nacine.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

treba mi preporuka za internet bez ugovorne obaveze u beogradu.

stan je u vojvode stepe, tu će živeti dva studenta u periodu jedne godine studija.

sledeće godine planiraju da menjaju lokaciju, zato je bitno da internet bude bez ugovorne obaveze (ili u krajnjem slučaju da ona bude kraća - 12 meseci max).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...