Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Ali ja bih probao drugi kabel, svakako, a u najmanju ruku kraci, ako je moguce...

Ma jok, 15 metara je dovoljno kratko.

37 minutes ago, renne said:

ja i dalje tvrdim kabl

nije full, samo 4 žice spojene

+ ovo

 

Naletao sam na peč kablove (ručno rađene) sa spojene samo 4 žice. To neće da radi preko 100Mbps, a može da pravi sranja i na manjim brzinama.

Link to comment

Nadjem u kutiji od modema kabl, kratak mozda 1,5m, isto 5E, spojim sa laptopom, isti rezultat, 65mb. 

Odradio sam podešavanja što je Milosh rekao. 

Link to comment
Nadjem u kutiji od modema kabl, kratak mozda 1,5m, isto 5E, spojim sa laptopom, isti rezultat, 65mb. 
Odradio sam podešavanja što je Milosh rekao. 
Na tvom mestu bih okrenuo sbb, trazio tehnicku podrsku, objasnio sta sj sve testirao, naglasis da je manja brzina i na wifi i na 2 kabla koja imas i da trazis da oni dodju da provere.
Ali u trenutku kad si kod kuce, da ti vidis u cemu je problem.
Link to comment
46 minutes ago, Milosh76 said:

Na tvom mestu bih okrenuo sbb, trazio tehnicku podrsku, objasnio sta sj sve testirao, naglasis da je manja brzina i na wifi i na 2 kabla koja imas i da trazis da oni dodju da provere.
Ali u trenutku kad si kod kuce, da ti vidis u cemu je problem.

 

Napisah da sam ih zvao, a odgovor im je “skenirate racunar, mozda su virusi” i “proverite drajvere za mreznu”.

 

Zvacu ih opet popodne kad dodjem kuci.

Link to comment
2 minutes ago, Skyhighatrist said:

Niko ne garantuje tačnu brzinu, nego do 50, do 150, do 300...

Ako si na fonu izmerio 140, to ti je to...

 

Jebes fon, treba mi na kompu. I ako je do 150 u ugovoru, mora da vuče bar 90 - to su reci ljudi iz SBB. 

 

Da ne pravi problem podešavanje oko DNS i menjamje ip adrese?

Link to comment

Pa gde? Evo gore na prethodnoj strani, samo sto nisam okacio nalaze krvi i urino kulture. 

 

Njima je uvek za sve odgovor “mozda vas racunar ima viruse”

Link to comment

Ma kapiram ja tebe, nemo' se ljutiš na mesindžera :happy: nego kažem, ako je SBB isporučio 140 na ruteru, tu se njiova obaveza završava.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...