Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

STB uređaj na spratu mi prijavljuje kvar kabla, zvao MTS, kažu oni samo finansiraju do 2 metra kabla, meni treba brat bratu preko 20m. Kako se kreću cene tog kabla, da li ovaj postojeći može da se iskoristi i sl. dajte neki savet, apsolutni sam laik. Btw, uskoro mi ističe ugovor, možda da im tražim malo kabla za potpis novog ugovora, ili tako nešto? [emoji3]

To je mrežni kabl? Ne bi to trebalo da bude skupo...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Društvo, mojima je potrebno da "prebace" mesec dana bez interneta po ugovoru, pa im je potreban neki samo na taj period, eventulano mesec i po. Šta se nudi?

Link to comment
  • 2 months later...
42 minutes ago, Azdaja said:

Nznam jel ovde.

 

Seli se mama u novi stan, nema interneta, dal hipernet ili mts?

 

Nema opcije SBBu.

 

Hipernet nudi 1rsd - 12 meseci

Ako mnogo gleda tv onda mts, ako manje onda hipernet

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 year later...

Imao bih jedno verovatno glupo pitanje ali nikako ne mogu da pohvatam MTS-ov sajt. Elem, imam njihov box 4, ima li neko da koristi neki slican njihov paket da mi kaze da li je Iris GO apllikacija besplatna uz box pakete ili ne?

Link to comment

jeste, piše u paketima, detaljne informacije opaketu -> televizija

 

navodno i ne troši mobilni net iz paketa, to već ne vidim da piše na sajtu, ali izađe na kratko obaveštenje kad se otvori

  • Hvala 1
Link to comment

Ok, taj deo sam video, nego kad udjem u opis mog paketa (box lite plavi) stoji ovaj disclaimer:

 

*Korisnici koji imaju iris TV uslugu ne mogu da koriste iris GO koji je namenjen za korisnike koji nemaju iris TV.

 

koji me totalno zbunio :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...