Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Kad ste već krenuli u malo širu priču... šta je sa KST-om, zašto je umro za koncerte?

 

 

Trebalo je da budem na Virvelu posle 100 godina upravo sada, al smeto sa uma da je danas.

Link to comment
34 minutes ago, bad music for bad people said:

^^ ne radim to ja, ali hvala svejedno :)

 

 

 

Ah, ok :) Doduše, probio si led sa Muratom...

 

 

1 hour ago, Nikola Kiric said:

gledao sam 3 svirke u KC GRadu, nikad nije bi problem da se vidi bend. 

E jbg, ti gde god da staneš puca pogled :D

 

Ali tu golemu istinu na stranu, zaista ima dosta džepova odakle može pristojno da se vidi i čuje...

Link to comment
1 hour ago, Nikola Kiric said:

ja ne razumem tu opsenutost stupovima... gledao sam 3 svirke u KC GRadu, nikad nije bi problem da se vidi bend. mozda ako je bas krcato cika cetvoro ljudi ne moze lepo da vidi.

 

1 hour ago, Hellbilly Kali said:

@Ras, toliko spominješ stubove da se da pomisliti da ti se na neki uvrnut način sviđaju :naughty:

 

 

Vas dvoje kao da ste vezani za njih?

Link to comment

Ima da bude baš guzvanjac na Baba Zuli u KC Gradu, mada, da sam tu, došla bih.
Slušala sam ih poslednji put pre dve godine u Visbadenu, od toliko Turaka u Nemačkoj, jedva dvoje-troje njih u publici; i generalno je bilo poražavajuće malo publike, no svirka/žurka je bila fenomenalna, kao i uvek.

Link to comment
55 minutes ago, čekmeže said:

Je li istina da su Rilmekenzis bili toliko loši da se bend raspao nakon koncerta u Beogradu?

 

 

Sasvim moguce, ortak isao kaze da je unutra bilo standardno nepodnosljivo pa se blejalo pretezno ispred. Paul naravno mrtav pijan. Jos je malo falilo da se otkaze pola turneje pre par nedelja, tj bilo otkazano pa se posle vadili na klasican Neko nam je hakovao mejl izgovor.

Link to comment

Super bili Yawning man sinoć...:thumbsup:

Ona "kotlarnica" je presmešan prostor...dobro,možda može da posluži za neke nastupe do max 50 ljudi.Ozvučenje je bilo iznenađujuće dobro.Merch bio jeftin i bilo ga mnogo.

Deluju kul ti ljudi iz rocksvirke...dovode super bandove za koje nisam ni pretpostavljao da mogu da završe u ovoj vukojebini.Doduše,vrv su u debelom minusu zbog toga...:cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...