Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Браћа Турци очигледно имају неку црту испод које не иду.. за овдашње не постоје границе..
Додуше једном су их домаћини већ превеслали за време Универзијаде, напрасно пребацивши наступ са мислим Белефа у Белвил, само за доконе спортисте и шачицу правих посетилаца који су се захваљујући везама провукли..

Link to comment

U pravu je Vulejov. I ja sam digao ruke od pracenja muzike uzivo i koncerata: em ovo sto dolazi me u 90% ne zanima, em su vrlo cesto neki radni dani, em sto nema krstenog prostora.

 

Tako da elektoniku iskljucivo po gajbama sa ekipom, a jazz solo gajbi i milina mikrokosmosa

Link to comment

bio sam na tri koncerta u KCG, nijednom mi nista nije smetalo, osim sto je belgijsko pivo bilo jedno 3 puta skuplje od Jelena, ali kad sam se setio koliko je to belgijsko pivo ovde kod mene sa radoscu sam ga narucio. gledao sam i svirao koncerte po mnogim gorim mestima od KCG i uvek je kvalitet svirke bila stvar odgovornosti benda, a ne prostora.

Link to comment

Fantastični EYOT sinoć u Domu omladine. Skoro dva sata svirali i šarali kroz celu karijeru. Prilično puna Velika sala i dva bisa sa ovacijama. Nišlije carevi :)

Meni najlepši trenuci bili tokom She is dreaming, Veer, Crest, Walking on Thin Ice, Drifters, Nirvana, Innate... mada ceo koncert je bio do jaja, zvuk savršen/tonac super. Svetlo u sali standardno škrbavo, jbg. 

 

IMG_2447.JPG

Link to comment

Neinformisan, do qrca!

Bio sam dokon da odem i čujem ih uživo, nakon što su mi tokom dana podizali pritisak: novoimenovana direktorka sektora, komšinica ispod, virtuelni matičar i carinska služba! Tim redom.

I neka izvini neko ako sam ga preskočio.

Link to comment
bio sam na tri koncerta u KCG, nijednom mi nista nije smetalo, osim sto je belgijsko pivo bilo jedno 3 puta skuplje od Jelena..

Јелен није пиво, у пиву нема кукуруза..
Управо је то став који потенцирам, овдашњи свет изгубио је било какву идеју о неком стандарду, макар и најнижем..
КЦГ није достојан ни пробе средњошколског бенда, назвати концертом нешто што се тамо организује превише је смело..
Link to comment

ocigledno imamo drugacije standarde. meni je koncert je koncert, bez obzira da li je u necijoj dnevnoj sobi, prostoriji za probe 2x3m, koncertnoj dvorani ili na fudbalskom stadionu.

realno, meni je najgori prostor za svirke bila Akademija, ali sam tamo gledao bar 5 fenomenalnih koncerata zato sto je na kraju sve zavisilo od izvodjaca na bini, a ne od prostora.

ne znam kakvu muziku slusas niti na kakve koncerte ides. ja sam u KCG gledao Popecitelje i Andre Williams-a. nisam imao apsolutno nikakvu zamerku ninasta sto se prostora tice. sve se apsolutno savrseno videlo i culo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...