Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

22 hours ago, Apollo Creed said:

Super bili Yawning man sinoć...:thumbsup:

Ona "kotlarnica" je presmešan prostor...dobro,možda može da posluži za neke nastupe do max 50 ljudi.Ozvučenje je bilo iznenađujuće dobro.Merch bio jeftin i bilo ga mnogo.

Deluju kul ti ljudi iz rocksvirke...dovode super bandove za koje nisam ni pretpostavljao da mogu da završe u ovoj vukojebini.Doduše,vrv su u debelom minusu zbog toga...:cry:

+100 na sve.

Svirka nadmašila sva očekivanja, a očekivanja su bogami bila povelika. Duša Cali pustinje u crevima lepe zgrade Bg PhysFaksa... Kojoj je u drugom, levom delu tog stomaka (podruma) sad kao tumor metastazirala šabanska kafana sa nekom wannabe krimi/rijaliti ekipom unutra. Kakvi paralelni svetovi...

 

Tek uživo u stvari postaje jasno koliko su YM uticali na veliki deo kalifornkjske rok scene 90ih. Voze savršeno i tačno se čuje činjenica da sviraju non-stop čitav život. Ma fantazija od koncerta za nas odabranih 36. 

 

Klub je nešto između Elektropionira, Akademije (RIP) i Žice (RIP). Ozvučenje otprilike kao u EP.  Meni se dopada to što ima uzdignut deo iza (uklj i separe), pa cenim da i iz daleka može da se isprati cert. A i bina je ok visine. E sad, tuga je što mi je taksista rekao da su mu ljudi koje je odatle nekad vozio rekli da klub neće još dugo, jer nema publike tj. isplativosti. Nadam se da je u krivu.

...

Bio skroz simatičan i Bomla sinoć u novom Chilltonu. Baš je serbische-post-apokaliptičan Čumić, što celoj stvari daje dodatnu čar.

Link to comment

zaista smešno mesto ta atom akademija, sa onim separeima i šankerskim stolicama, osetila sam se primoranom da sedim

možda pogodnije nekim stand up nastupima nego koncertima

s druge strane, stvarno se super čulo, a pošto se imalo šta i čuti, na kraju i ti separei ne ispadoše loši

u smislu da možeš da se zavališ, isključiš i prepustiš...

ni momci iz there ne sviraju loše, naprotiv

jedino mi smeta, kao i kod većine domaćih (pogotovo mladih) bendova, pomalo preterana afektiranost u nastupu

 

ko je rocksvirke, jel onaj dečko u mudhoney majici?

Link to comment
On 2.9.2018. at 0:45, *edited by mod said:

 

 

Sasvim moguce, ortak isao kaze da je unutra bilo standardno nepodnosljivo pa se blejalo pretezno ispred. Paul naravno mrtav pijan. Jos je malo falilo da se otkaze pola turneje pre par nedelja, tj bilo otkazano pa se posle vadili na klasican Neko nam je hakovao mejl izgovor.

 

pi, nisam ni znao da su ovde svirali. kupio radireda karte pre 10 dana da ih gledam u Dizeldorfu gde su imali 2 svirke al otkazali last minute pa carevi iz kluba organizovali free svirkožurku, vraćali pare i free cuga za sve ispaljene. kontam da sam još bolje prošao.

Link to comment
On 31.8.2018. at 23:55, bad music for bad people said:

baba zula 28. septembra | kc grad

hm, još nigde ništa o ovome?

 

On 3.9.2018. at 14:48, beyoncé said:

ko je rocksvirke, jel onaj dečko u mudhoney majici?

sad vidim lapsus. motorpsycho, ne mudhoney, poneo me russ meyer.

Link to comment

oni su se baš rasvirali sa svima

 

nedavno sam preslušavala novi album jednog od baja iz air na kom žičane instrumente u par pesama sviraju guslari čuvene mkd filharmonije

mnogo mi je bio dosadan

 

pre toga i derrick may mislim

 

da, nađoh, strings of life

 

Spoiler

 

 

 

Link to comment

Meni je taj koncept sviranja klupskih himni filharmonije sa djem bzvz. Dok recimo, mi je super kada bend, da l klupski, da l veliki na festivalu, iznenadi sa nekom od klupskih himni.

govno sam, stalno mi nesto ide na nerve

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...