Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

2 hours ago, *edited by mod said:

Verovatno će već prvog dana svi da voze levom stranom punu smenu dok gaze žene, decu i starce :isuse:

Ili što reče neki domaći vozač "Kako će da voze kada ne znaju koja je ulica jednosmerna a koja nije?" Možeš misliti velika je nauka za vozača koji je zapalio preko pola sveta da nauči kojom ulicom se kako vozi i da prati znakove...

Mala trivija, jedna od mojih ex je bila turistički vodič i često je imala ture po zemljama i gradovima zapadne Evrope. Sarađivala je sa mnogim vozačima, i prema njenom mišljenju jedno 80% njih je saobraćajno nepismeno tj.ne umeju da prate znake i oznake na auto putu. 

Link to comment
  • 3 months later...
Quote

Ako redukujemo red vožnje, tako što ćemo vikendom smanjiti broj polazaka i povećati broj polazaka u "špicu", možda ćemo uspeti da smanjimo gužve i da obezbedimo da putnici mogu da ulaze na prednja vrata

 Ovo je jedna od genijalnih zamisli Šapićevih kako da se poveća naplata prevoza.

Ako dobro razumem ovu ideju, ono što smanje vikendom, konzerviraju i sačuvaju u špajzu i onda ga samo potroše radnim danima.

Ili u brojkama, ako polasci vikendom budu produženi na svakih 30 minuta, onda sačuvane minute dodamo polascima radnih dana i iskopamo zlato u Klondajku i na konju smo. Genijalno!

Kako se mi obični smrtnici nismo toga setili.

  • +1 1
Link to comment

autobuse iz vikenda ce prebaciti u radne dane rachunskim putem hihi.gif

mislim iskreno da cu da napustim saranu na neko vreme, vec treci put u istom danu ne razumevam stvari i samo se chudim, as in ana brnabic u "pomozite mi da razumem kako da razumem" rolf.gif



edip. baba sa shtapom, invalid random vrste i majka sa dvogodishnjim detetom u sluchaju ulaska na prva vrata mogu da zaborave na izlazak. koji je njihov jebeni problem??? :isuse:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

Vesić je rekao da se priprema projekat izgradnje beogradske železnice koja će ići do centra Surčina i Aerodroma „Nikola Tesla“, i da je plan da gradska železnica ide i do centra Obrenovca.

Link to comment

povezati aerodrom i prokop vozovima koji bi išli na svakih 15 min je nasušna potreba ali čemu povezivanje sa obrenovcem, koji je od centra sivograda udaljen 32 km to su već međugradske distance :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...